• Petr Korviny
  • 29.01.2019

Pracovníci Poradenského a kariérního centra Slezské univerzity v Opavě vyjeli do Skandinávie

Opava – Petr Rypl a Hana Vojníková z Poradenského a kariérního centra Slezské univerzity v Opavě a s nimi Ingrid Jurčíková z Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné se koncem roku 2018 stali vyslanci Slezské univerzity ve Švédsku a Dánsku.
  • 30.10.2018
  • Staženo dne 15.11.2018

Pozvánka na Open days Okresní hospodářské komory Opava

Přijměte pozvání na Den otevřených dveří Okresní hospodářské komory Opava a setkejte se s významnými zaměstnavateli.
  • 04.10.2018
  • Staženo dne 13.11.2018

Pozvánka na seminář "Týmová práce a vztahy na pracovišti"

Poradenské a kariérní centrum zve studenty, absolventy a všechny zájemce o tématiku týmové spolupráce a vztahů na pracovišti na seminář konaný v Karviné.
  • 04.10.2018
  • Staženo dne 16.10.2018

Pozvánka na seminář "Partnerské vztahy"

Poradenské a kariérní centrum zve studenty, absolventy a všechny zájemce o tématiku partnerských vztahů na seminář konaný v Opavě i v Karviné.