Registrace do 2. komunitního turnaje SU spuštěny

  • Kamil Matula
  • 31.10.2022
Spustili jsme registrace do 2. komunitního turnaje SU v počítačových hrách Counter Strike: Global Offensive a League of Legends. Zúčastnit se může každý a na první tři týmy čekají zajímavé ceny, na jednotlivé hráče pak také nominace do reprezentace univerzity v esportu. Finálový den proběhne v sobotu 12. listopadu...

Vyhlašujeme 2. komunitní turnaj Slezské univerzity v počítačových hrách Counter Strike: Global Offensive (2v2) a League of Legends (5v5) pro všechny studenty a zaměstnance Slezské univerzity. Týmy se vnbsp;jednotlivých titulel utkají nejen o finanční a věcné ceny, ale také o nominaci do oficiální reprezentačního týmu univerzity, díky čemuž budou moc své schopnosti předvést např. na univerzitním e-derby. Předveď, že jste právě ty a tvůj tým ti nejlepší.

Registrace jsou spuštěny od 31. 10. 2022 do 8. 11. 2022.

Finálový den bude v sobotu 12. 11. 2022. Finálové zápasy s doprovodným programem budou vysílány na Twitch kanále univerzity: Slezka_univerzita. Na základě počtu přihlášených týmů se budou skupinové zápasy dohrávat do finálového dne.

Pravidla pro jednotlivé hry budou k dispozici na Discordu Esport SU. Jednou z podmínek účasti také je, aby minimálně kapitáni byli na této platformě a kanále online před i během turnaje. Na daném kanále najdou podporu i něco navíc úplně všichni...

Do turnaje se mohou zapojit také studenti středních škol, v&případě CS:GO to může být maximálně 1 student, v případě LoL mohou tým doplnit až dva hráči.

Pokud se ti nedaří složit tým, napiš na náš Discord Esport SU do chatu "hledám spoluhráče" a my ti pomůžeme tým sestavit.

Více informací v registračních odkazech. V případě dotazů či problému kontaktuj našeho ambíka esportu Andreje "Pinacola" Piňáka. Na našem discordu jej najdeš jako "pinacol#1550".

Nový obrázek