Turnaj Slezské univerzity ve videohře League of Legends

• Kamil Matula
  • 02.04.2021
Historicky první turnaj Slezské univerzity ve hře League of Legends. Přihlaš svůj tým a bojujte o titul prvního mistra Slezské univerzity v této dynamické, kooperativní videohře. První tři týmy získají také věcné ceny od společnosti RedBull a Slezské univerzity.

Průběh turnaje

Sobotní i nedělní program bude vysílán živě na Twitch kanále AstrasEsport a budou jím provázet zkušení komentátoři z organizace Astrasa E-sports, která se snaží prosadit na česko-slovenské esportové scéně a pomáhat začínajícím hráčům. Za zajištění streamu této organizaci velice děkujeme. Více informací najdeš na Discord serveru Organizace Astras.

Sleduj zápasy živě

Registrace do turnaje

Zaregistruj svůj tým do historicky prvního turnaje Slezské univerzity ve videohře League of Legends v režimu 5v5 a staň se legendou... Respektive naprosto prvním mistrem SU v této dynamické, kooperativní hře. Zároveň můžeš vyhrát i věcné ceny od společnosti RedBull a Slezské univerzity.

Turnaj již proběhl a není možné se tedy registrovat.

Hledám spoluhráče

Chceš se přihlásit do turnaje, ale chybí ti spoluhráči k doplnění týmu? Připoj se na náš Discord Esport SLU, napiš do chatu Hledám spoluhráče a my ti s hledáním pomůžeme.

Discord Esport SLU

Pravidla registrace a turnaje

Registrace: do 14. 4. 2021 23:59
Datum turnaje: 17. a 18. 4. 2021
Minimální počet týmů: 4
Maximální počet týmů: 16
Mapa: Summoner's Rift 5v5
Forma turnaje: bude upřesněna po uzavření registrace
Organizační tým: komunita Esport SLU; hlavní organizátor Andrej "pinacol" Piňák; zástupce hlavního organizátora Petr "Nefryk" Slowiak

Další pravidla

• Zapojit se může každý student, absolvent nebo zaměstnanec Slezské univerzity, který hraje League of Legends na serveru EUNE.
  • Každý tým mohou doplnit až dva studenti střední školy, většina týmu však musí být složena z hráčů Slezské univerzity.
  • Tým registruje kapitán, který se musí přidat i na Discord Esport SLU, kde bude probíhat domlouvání zápasů i dalších organizačních záležitostí.
  • Pokud by měl nastoupit do zápasu náhradník, musí o tom kapitán seznámit organizátory.
  • Po skončení zápasu kapitán vloží do části Reporty na Discordu screenshot o výsledku ve tvaru: Název týmu, číslo zápasu a samotný screenshot lobby po zápase.
  • Placeholder bude řešený pomocí draftu: http://prodraft.leagueoflegends.com.
  • Ve hře je každému týmu umožněna pauza max. 15 minut pro jeden tým.
  • Pokud je nějaký hráč toxický a vulgární, může soupeř zaslat důkazní materiál na Discord organizátorům; nejprve bude vydáno Varování, podruhé již Diskvalifikace; v případě rasismu a těžkých případů toxicity je tým diskvalifikován bez varování.
  • Organizační tým si vyhrazuje požadovat předložení platného průkazu nebo potvrzení dokládající působení hráčů na Slezské univerzitě v akademickém roce 2020/2021.
  • V případě řešení sporů má poslední a rozhodující slovo hlavní organizátor turnaje.
  • Organizační tým si také vyhrazuje právo na úpravu nebo změnu pravidel.
  • Účast v turnaji je dobrovolná a není vyžadováno žádné zápisné.
  • Registrací do turnaje souhlasí celý registrovaný tým s výše uvedenými pravidly.
Turnaj Slezské univerzity ve hře League of Legends 17. a 18. 4. 2021
Registrace do turnaje SU ve hře League of Legends do 14. 4. 2021