Zkušební přístup do CitacePRO PLUS

• Eva Lacková
  • 24.10.2018

Profesionální pomocník při citování

Citace PRO Plus oproti základní verzi nabízí další užitečné funkce, které vám usnadní citování. Stáhnout si můžete také užitečné doplňky do Wordu nebo do internetových prohlížečů. Největším přínosem je podpora více než 8000 citačních stylů, což ocení zejména studenti a akademičtí pracovníci, kteří často publikují v odborných časopisech.

Zkušební přístup je otevřen do 30. 11. 2018.

Citace PRO Free a Plus

Citace PRO Free je volně dostupný citační manažer, který nabízí pouze základní funkce.

Citace PRO Plus je placený citační manažer, který kromě základních funkcí nabízí i další:

• více než 8000 citačních stylů
  • doplněk pro MS Word
  • doplněk pro prohlížeče Mozilla Firefox, Chrome
  • úložiště dokumentů
  • automatické vytváření citací
  • správa a sdílení citací
  • import citací z databází
  • úložiště pro dokumenty
  • a další

Více na www.citace.com/citace-pro-plus

• Přejděte na stránky www.citacepro.com
  • v sekci "Aktuální zkušební přístupy" pod banery jednotlivých institucí vyberte "Slezská univerzita v Opavě"
  • budete přesměrováni na přihlašovací stránku. Zde zadejte své CRO uživatelské jméno a heslo.