Úhrada poplatků převodem

• Jan Woitek
  • 08.10.2020
Vážení čtenáři, knihovní poplatky lze nově zaplatit pohodlně bankovním převodem.

Platba knihovních poplatků bankovním převodem

Vážení studenti, nově je možno poplatky spojené s knihovnou uhradit bezkontaktně, bankovním převodem. Proces není složitý, je však nutné svůj záměr platit bezkontaktně ohlásit buď osobně u výpůjčního pultu, anebo poslat svůj požadavek mailem na knihovnaopava@slu.cz. Naše pracovnice Vám vystaví objednávku a následně pak:

1. Přejdete do Informačního systému SU https://is.slu.cz/ a přihlaste se svými CRO údaji.
2. Na hlavním menu klikněte na položku vpravo dole "Obchodní centrum".

Nový obrázek
3. Po rozkliknutí se Vám zobrazí seznam Vašich objednávek a Vy si otevřete tu příslušnou:
Nový obrázek
4. Následně pak s pomocí platebních údajů zadáte platbu ve svém internetovém bankovnictví a v seznamu objednávek se Vám po přijetí peněz univerzitou, zobrazí stav „zaplaceno“. Také máte možnost si vytisknout doklad.

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality