Prodloužení přístupu do Národní digitální knihovny

• Jan Woitek
  • 01.02.2021
Národní knihovna získala souhlas s prodloužením přístupu k Národní digitální knihovně (NDK-COVID) pro studenty a pedagogy do 30. 6. 2021

Národní digitální knihovna - Covid: Prodloužení přístupu pro studenty a pedagogy do 30. 6. 2021

Národní knihovna získala souhlas s prodloužením přístupu k Národní digitální knihovně (NDK-COVID) do 30. 6. 2021.Tato dohoda umožnila úplné zpřístupnění digitalizovaných dokumentů dostupných na trhu prostřednictvím digitálních knihoven provozovaných Národní knihovna ČR, Univerzita Karlova v Praze, Moravská zemská knihovna, Knihovna Akademie věd ČR, Národní Technická Knihovna a Městská knihovna v Praze. Studenti, pedagogové a vědečtí pracovníci tak budou mít dalších 5 měsíců zajištěn přístup ke všem dílům chráněným autorským zákonem včetně nejnovější literatury tak, jak to bylo dosud.

Přihlásit se lze z tohoto odkazu: https://ndk.cz/podminky-zpristupneni

Pro přihlášení použijte své CRO údaje, níže najdete odkaz na názorný videonávod.