Vše na jednom místě. 26. března jsme spustili novou stránku ke koronaviru

• Daniel Martínek
  • 18.05.2020
Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti, zažíváme společně dobu, která tady ještě nebyla a s jakou nemají zkušenosti ani naši rodiče. Slezská univerzita se společně s celou republikou a světem ocitla v situaci, jakou nikdo nepamatuje. Situací, která je mimořádně stresující pro všechny, kdo s novým virem bojují v první linií, a také náročná pro nás všechny: studenty, vyučující, zaměstnance i naše rodiny a blízké. Společná hrozba v nás všech odhaluje ochotu pomáhat druhým a naše myšlenky především upínají k těm, kteří jsou samotnou nemocí ohrožení nejvíce.

Musíme však myslet také na naše poslání a pokusit se v nových, omezujících podmínkách fungovat dál. Všichni máme spoustu otázek, jak se vše bude vyvíjet dál, jaké opatření a omezení se nás týkají a co můžeme udělat pro sebe i pro naše okolí. Na to vše chceme odpovědět na jednom místě. Proto jsme připravili novou specializovanou stránku věnovanou událostem spojeným se šířením viru COVID-19.

Děkujeme, že pomáháte, že jste trpěliví, chápající a přijímající situaci s nadhledem vysokoškolského studenta!

Novou stránku si můžete otevřít z tohoto odkazu.