Výzva studentům k dobrovolnictví

• Daniel Martínek
  • 19.03.2020
Vážení studenti, zažíváme společně dobu, která tady dlouho nebyla, s jakou nemají zkušenosti ani Vaši rodiče. Dobu vymknutá z kloubů, dobu nouzovou. Odhaluje nejen naše slabiny, ale také to, co je na Češích krásné. Naše vynalézavost a touha pomáhat jsou v tom nejpozitivnějším slova smyslu neuvěřitelné.

Někdy ale – přes veškerý entuziasmus a altruismus – schází jasná představa směru, kam svou ochotu, vstřícnost a osobní nastavení nasměrovat. Studenti Slezské univerzity, pokud chcete a můžete pomáhat, ale nevíte, kam svou pomoc nabídnout, využijte našeho registru. Organizuje a spravuje ho Fakulta veřejných politik, která je v úzkém styku s poskytovali sociálních služeb – partnery fakulty pro vykonávání studentských praxí.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE!