Najdeme Výjimečnou studentku roku v Opavě nebo Karviné?

• Martin Kůs
  • 06.08.2019
OSTRAVA, OPAVA – Až do 22. září je možné přihlásit se do soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje. Ta je určená na podporu výjimečných aktivit žen, které se svou činností podílejí na rozvoji regionu. V minulých ročnících byly podpořeny ženy, které podnikají nebo působí v neziskovém sektoru a v letošním roce se soutěž zaměřuje na podporu manažerek a výjimečných studentek. Smyslem je vyzdvihnout jejich práci, úspěchy, přínos pro společnost, pomoci jim s propagací a ocenit jejich každodenní nasazení.

Soutěž organizuje společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s. pod patronací Moravskoslezského kraje.

Najdeme vítězku kategorie Výjimečná studentka roku na Slezské univerzitě? Je to celkem možné.

Posluchačky se mohou samy přihlásit až do 22. září na tomto formuláři. Pokud ale i vy víte o některé posluchačce či ženě, která by si podle vás takovou cenu zasloužila, pak neváhejte a sami ji nominujte zde, ale pouze do 9. září 2019.

Podmínky pro studentky jsou jednoduché: Je studentka denního studia na některé ze škol v Moravskoslezském kraji, starší 18 let, trestně bezúhonná a dosahuje v určité oblasti / oboru výjimečných výsledků. Pokud máte čtyřikrát ano, je to znamení a už vůbec nečekejte.

Navíc každý, kdo ženu či studentku do soutěže nominuje, bude zařazen do slosování o kosmetický balíček firmy NAFIGATE Cosmetics v hodnotě 1 800 Kč. Tak neváhejte a udávejte (samozřejmě, v tom pozitivním slova smyslu).

Vítězka této kategorie získá finanční odměnu ve výši 100 000 Kč, a to na vzdělávání, osobní image a na obecně prospěšné činnosti, kdy  může podpořit odměnou například neziskovou organizaci, charitu nebo také na podporu konkrétní osoby.

O celé soutěži více zde.

Nový obrázek