Beats 4Love, Beats 4Slezská!

• Martin Kůs
  • 05.07.2019
.
Uvidíme se
na největším tanečním festivalu
v srdci Evropy?

Chceme být tam, kde jsou naši studenti (a to jak bývalí, tak ti současní, ale i budoucí) a přátelé Slezské univerzity! Proto se vydáme v létě hned na několik akcí a první z nich bude již 7. ročník hudebního festivalu zaměřeného na elektronickou hudbu, který si každým rokem získává více příznivců. Koná se každoročně začátkem července v Ostravě na území industriální památky Dolní oblast Vítkovic a letos na jeho 13 pódiích vystoupí ve čtyřech dnech více než 400 umělců!

Přijď se za námi podívat do našeho stánku! Budeš si tam moci trochu oddychnout, pobavit se a taky ti uděláme festivalovou fotku s poprvé předvedeným univerzitním maskotem… Vytisknutou fotku dostaneš na památku, a také si s ní budeš moci zasoutěžit o parádní bezdrátová sluchátka Marshall Major III

Jsi-li student či absolvent naší univerzity, můžeš se s námi dostat na festival i zadarmo. Zúčastni se naší soutěže na univerzitním facebooku a vyhraj volný vstup na všechny 4 festivalové dny pro sebe i svého partnera/partnerku! K výhře ti bude stačit trocha kreativity a vroucí srdce, které bije pro muziku i pro Slezskou univerzitu.

Tak držíme palce a na viděnou na Beats4Love!