Studenti ULGATu zvou na závěrečnou party

• Martin Kůs
  • 21.05.2019
OPAVA - Blíží se konec letního semestru, a tak si posluchači oboru Lázeňství, gastronomie a turismus Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě připravili pro veřejnost 22. května od 19 hodin v Klubu ART opavského Obecního domu závěrečnou party s názvem My jsme ULGAT

Autor: Jan Polák - studentská redakce Slezské univerzity v Opavě

Studenti přichystali pro účastníky akce bohatý program, jehož součástí bude talk show s vybranými učiteli, živé vystoupení kapely Naděje a po zbytek večera až do ranních hodin bude za djským pultem stát DJ Leci. Nebude chybět ani doprovodný program, jehož součástí bude beer pong, fotokoutek, výstava fotografií studentů napříč ročníky, raut s občerstvením, výroba vlastních placek nebo také tombola s krásnými cenami.

odkaz na FB událost akce si otevřete zde,

Akce se pořádá v rámci projektu “Zvýšení kvality vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě ve vazbě na potřeby Moravskoslezského kraje.“

Pokud už máš dost učení, tak neváhej a přijď si odpočinout na výbornou party!