Pátá Opavská vinná stezka již tento pátek

• Martin Kůs
  • 26.04.2019
OPAVA – Dnes, v pátek 26. dubna, se můžete už popáté vydat na Opavskou vinnou stezku, kterou pro vás připravili studenti Ústavu lázeňství, gastronomie a turismu Slezské univerzity v Opavě. Tomáš Ingr s Anetou Srncovou pro milovníky vína vytvořili trasu vinoték a restauračních zařízení, kde můžete ochutnat vzorky vín především jihomoravských vinařství a vinařů.

Autor: Jan Polák - studentská redakce Slezské univerzity v Opavě

„Jde o patnáct zastávek napříč celou Opavou, kde od 16 do 22 hodin můžete ochutnávat z široké nabídky vín. Máme sice doporučenou trasu, které se ale nikdo nemusí držet a může se mezi jednotlivými vinotékami a restauracemi pohybovat jak jen budete chtít. Mapy s vyznačenými provozovnami, které se do stezky zapojují, budou na každé z jednotlivých zastávek,“ popisuje akci Tomáš Ingr s tím, že je možné rovněž využít elektronickou mapku dostupnou na webových stránkách Opavské Slezsko, popřípadě sledovat FB stránky akce.

Opavskou vinnou stezku studenti naplánovali v rámci předmětu Podnikání v oboru pod vedením Mgr. Alexandra Burdy a ve spolupráci právě s turistickou oblastí Opavským Slezskem.

Tak neváhejte a užijte si poslední pátek v dubnu se sklenkou dobrého vína v ruce!

---------------------------------------------------------------------------------------

Seznam zapojených míst:
  1. Trap Music Bar, Lepařova 4