Ples Slezské univerzity v Opavě

• Martin Kůs
  • 28.01.2019
Zveme vás na ples Slezské univerzity v Opavě, který se uskuteční v sobotu 9. března 2019 od 19 hodin v Kulturním domě Na Rybníčku v Opavě.

K tanci a poslechu zahraje skupina Hot Strings, která kromě ČR má zkušenosti s hraním po západní Evropě a vystupovala i v Perském zálivu.

Nabrat síly k dalšímu tanečnímu setu můžete u doprovodného programu - čeká vás barmanská fireshow a vystoupení krásek z Limit Dance Corporation. V prvním patře mimo hlavní sál to pak rozbalí DJ Viki. Samozřejmostí je, že nebude chybět stylový fotokoutek. Těšit se můžete také na atraktivní ceny v půlnoční tombole.

Vstupenky v ceně 250 Kč (hlavní sál) a 200 Kč (1. patro) zakoupíte od 28. ledna v předprodeji ve Sluně v Opavě.
Ples je určen pro širokou veřejnost.