V rámci letošní Noci vědců nabízíme novinku – Hospodský kvíz!

  • Lenka Kendeová
  • 21.09.2023
Máte rádi kvízy? A znáte ty „hospodské“? Pokud ano, pak možná víte, že se jako každý rok i letos naše univerzita připojuje k celostátní aktivitě Noc vědců. A letos poprvé, ještě před samotným svátkem vědy, se můžete zúčastnit speciálního Hospodského kvízu, který odkryje několik tajemství vědy už 2. října 2023 od 19:00, a to jak v Opavě, tak i v Karviné!
V jakém z našich dvou univerzitních měst (Opava, Karviná) budete se svým týmem soutěžit, je jen na vás. V Opavě svá místa u stolu můžete zaujmout v restauračním zařízení Kašpárkova Hasičárna a v Karviné pak v Restauraci Chachar.

Hospodský kvíz bude nabízet 56 otázek v 5 kolech a startovné činí 100 Kč na osobu.
Hlavním cílem této aktivity je pobavit se poměřením svých znalostí s ostatními, ale i tak můžete vyhrát zajímavé ceny, které do svých kvízů univerzita věnovala.

A to není vše! Po skončení kvízu budete moci porovnat výsledky vašeho týmu s výsledky týmů z dalších univerzitních měst.


Co vás tedy čeká?
1) Ověříte si, jak jste dobří ve znalostech o tajemstvích vědy! Kvíz bude plný otázek, které vás ohromí a pobaví zároveň.
2) Otestujte svůj důvtip! Hra v kvízovém formátu vám umožní ukázat své vědomosti a důvtip, navíc budete muset rychle přemýšlet a správně komunikovat s vaším týmem.

3) Zjistíte, komu sedne téma kvízu "TAJEMSTVÍ" nejlépe! A může to být právě váš tým!

4) Parádní ceny: Pro členy třech nejlepších týmů máme připravené zajímavé ceny od naší univerzity!

 

Jak se přihlásit?

-       Sestavte se svými přáteli tým v počtu 3 až 8 osob.

-       Vyberte si, zda chcete hrát v Opavě či Karviné.

-       Najděte příslušnou facebookovou událost Opava, Karviná .

-       Pod přihlašovací příspěvek na této události napište název vašeho týmu a počet jeho členů.

 

Těšíme se na vás a vaše týmy na Hospodském kvízu před Nocí vědců!
Přijďte se pobavit a objevovat tajemství vědy.

Tři nejlepší týmy získají zajímavé ceny: hrnky 400 ml, batohy a vaky. Tři nejlepší týmy získají zajímavé ceny: hrnky 400 ml, batohy a vaky.