Účast studentů a pedagogů Institutu tvůrčí fotografie na festivalu fotografických knih X-Print v Poznani

• Martin Kůs
  • 04.12.2018
POZNAŇ, OPAVA - Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě byl opět pozván, aby se zúčastnil výstavy studentských publikací, která byla otevřena 24. 11. 2018 v 16 hodin v galerii Skala v Poznani v rámci festivalu fotografických knih X-PRINT.

Ten je organizován našimi současnými i bývalými studenty Mariuszem Foreckim, Adrianem Wykrotou, Michalem Sitou a jejich kolegy a spolupracovníky s PIX-HOUSE, ale také z Univerzity uměni v Poznani a dalších institucí. Institut tvůrčí fotografie reprezentovalo na festivalu dvacet studentských knih, které vznikly v rámci závěrečných prací nebo byly součástí vyučovacího předmětu pedagogů Jindřicha Štreita a Rafała Milacha. Slavnostního zahájení festivalu se zúčastnil Jindřich Štreit a Jiří Siostrzonek.