Den ošetřovatelské prevence se teď stěhuje do Bredy

• Martin Kůs
  • 26.11.2018
OPAVA - Tradiční červnové Ošetřovatelské dny prevence na Horním náměstí, které pořádá Fakulta veřejných politik v Opavě, budou letos rozšířeny o podzimní Den prevence, který se uskuteční v OC Breda&Weinstein 29. listopadu 2018.
Opět nepřijdete o všechny základní možnosti zkontrolovat své zdraví. Naši odborníci, pedagogové a studenti Ústavu ošetřovatelství a Ústavu pedagogických a psychologických věd, vám rádi změří krevní tlak, pulz nebo cukr v krvi, zjistí krevní skupinu, vyhodnotí vaše BMI a samozřejmě poradí s řešením dalších zdravotních potíží. Na vlastní kůži, tedy spíše na vlastních nohou, si můžete vyzkoušet s pomocí tzv. opileckých brýlí jak na vás působí alkohol a k dispozici budou i další zajímavosti a možnosti.

Akce je samozřejmě zaměřena na poradenství v nejrůznějších oblastech lidského bytí, tak neváhejte a od 17 hodiny zavítejte do galerie v 1. patře OC Breda&Weinstein v Opavě.

Nový obrázek