Co by kdyby fungovala Studená fúze? Vyšel 5. díl pořadu „Co by kdyby“!

  • Lenka Kendeová
  • 28.02.2023
Téma energetiky, jádra atomu, bezpečnosti nebo dokonce focení kočky nabídne 5. díl diskusního pořadu „Co by kdyby“ Tento díl není specifický jen tématy či hosty, ale z domnělého sklepa Martina Roty jsme se výjimečně přesunuli přímo k němu do obýváku. No a kdo jiný by mohl být pozván k spoustě hypotetických otázek na již zmíněná témata než Ing. Dana Drábová, Ph.D., dr.h.c. mult. a RNDr. Vladimír Wagner, CSc.

Hned při příchodu Dany Drábové jsem věděl, že natáčení bude živé, otevřené, a velmi zábavné. Dana se totiž ihned seznámila, ale ne s námi nebo se štábem, ale s kočkami!“ říká režisér pořadu a absolvent studijního programu Audiovizuální tvorba Aleš Brunclík. Ostatně věhlasná jaderná inženýrka Aleše zaskočila hned při samotném příchodu, protože místo toho, aby se potkali na smluveném místě, rovnou sama iniciativně vyhledala správný vchod a zazvonila.

Jak si v této debatě vedli nejen hosté, ale také samotný moderátor Martin Rota a jeho stálý host Jan JaRon Tomáštík, se můžete podívat už nyní zde.