Matematická pohotovost ordinuje i o prázdninách!

• Jakub Plaskura
  • 05.07.2022
Unikátní projekt Matematická pohotovost, který už nějaký ten pátek funguje pod hlavičkou Matematického ústavu, prázdniny nezná. Také v létě si mohou v klidu oddechnout všichni ti, kteří potřebují urgentní matematickou péči. Zástupci Matematického ústavu budou na značkách připraveni pomoci totiž také v červenci a srpnu.

Autor: Jakub Plaskura

Matematická pohotovost je projektem Matematického ústavu v Opavě, který v České republice nemá obdoby. Pomáhá totiž žákům a studentům různých škol a oborů, kteří si nevědí rady s probíranou látkou v matematice. Jak to celé funguje? Přijdete na adresu Beethovenova 2 se svým matematickým problémem v době, kdy pohotovost ordinuje. Formou individuální konzultace se zástupcem Matematického ústavu se doberete Achillově patě tvých matematických potíží. Možná se ptáte, kolik si za cenné rady a poučky Matematická pohotovost účtuje. Vůbec nic! Matematická pohotovost je zcela zdarma. Je však potřeba zdůraznit, že se jedná o akutní pomoc každému, kdo s matikou momentálně bojuje, nejedná se o dlouhodobé doučování. A kdy můžeš dorazit? Brány Matematické pohotovosti budou otevřeny každé pondělí a čtvrtek od 13h do 17h. V případě, že ti zrovna tyto dny a časy nevyhovují, se můžeš zkusit dohodnout na individuální hodině na e-mailové adrese bf@math.slu.cz. Tak s chutí do toho a půl je hotovo!