Druhý díl soutěže Najdi rozdíl k připomínce 30 let SU je tady!

• Daniel Martínek
  • 10.09.2021
V květnu jste mohli se Slezskou univerzitou poprvé hledat rozdíly na dvou téměř identických obrázcích. V nové soutěži půjde znovu o hledání rozdílů na dvou fotografiích, a opět bude v hlavní roli vaše bystrost a pozorovací schopnosti, za které by se nemusel stydět ani inspektor Columbo.

Autor: Daniel Martínek

Slezská univerzita v Opavě letos slaví 30 let od svého založení a neztrácí nic ani ze své hravosti. Proto vám v tomto roce přinášíme už několikátou soutěž. Po osmisměrce či historickém kvízu přichází na řadu druhý díl soutěže Najdi rozdíl, ve které můžete již tradičně zabojovat o jeden z kusů oblečení naší limitované oděvní kolekce, kterou Slezské univerzitě ušila na míru společnost Akari. Můžete si vybrat tričko, mikinu nebo šaty.

Oč se hraje už víte, ale jak soutěž bude vypadat? Informace k ní najdete od pondělí 13. září zde na stránkách věnující se výročí 30 let SU, spolu s pravidly soutěže. Na stránce budou také zveřejněny dva na první pohled stejné obrázky. Po důkladném ohledání však zjistíte, že se obě fotografie liší celkem v sedmi místech. Každý účastník soutěže, který najde všechny rozdíly, zaznačí je na obrázcích a v digitální nebo naskenované podobě zašle na adresu supr@slu.cz nejpozději do 21. září, bude zařazen do slosování. Šťastní výherci se pak mohou těšit na obohacení svého šatníku. Tři vylosované zveřejníme na stránkách tamtéž ve čtvrtek 23. září. Jak moc oděvy sluší a dělají radost našim předešlým výhercům, můžete zjistit v Galerii výherců, kde nám někteří přidali i velmi milé vzkazy.

Přejeme vám mnoho úspěchů v hledání rozdílů.