Slezská univerzita na své absolventy nezapomíná! Má pro ně Absolventský portál

• Jakub Plaskura
  • 21.07.2021
Byli několik let součástí života Slezské univerzity. Pak se rozprchli do světa. Tím to ale neskončilo. Početná „rodina“ absolventů SU, která se za třicet let existence školy rozrostla na více než 27,5 tisíce bývalých studentů, má možnost dále se podílet na životě své alma mater.
Autor: Radim Šlezingr

Slezská univerzita dělá vše pro to, aby byli její absolventi na svou alma mater hrdí. A platí to i opačně – ona je hrdá na své absolventy. Převzetím diplomu nic nekončí, absolventi SU mohou být součástí své vysoké školy i nadále a podílet se na jejím životě. SU pro ně připravila speciální Absolventský portál Slezské univerzity v Opavě, který najdete na webové stránce absolventi.slu.cz. Pokud patříte mezi absolventy SU, využijte možnost zaregistrovat se na Absolventském portálu! Získáte tak příležitost najít kontakty na své spolužáky, budete mít přehled o dění na Slezské univerzitě, získáte pracovní příležitosti a možnosti dalšího vzdělávání či obdržíte pozvánku na zajímavé kulturní a společenské akce. Navíc budete moci využívat celou řadu benefitů od univerzity i jejích partnerů. Budete mít také možnost poskytnout cennou zpětnou vazbu potřebnou pro rozvoj univerzity.

Ředitel Poštovního muzea Praha Mgr. Jiří Střecha, ředitelka marketingu a komunikace Slavia pojišťovny Ing. Martina Lambert, MBA a ministerský rada Ministerstva vnitra ČR Mgr. Richard Kordecký. To jsou tři poslední jména, která přibyla na Absolventském portálu do Síně slávy. Na tomto místě jsou zveřejňovány profily absolventů Slezské univerzity v Opavě, jejichž životní příběh považujeme za inspirativní. Nepokládáme se za povolané hodnotit ani míru, ani hodnotu dosažených úspěchů. Přesto s vědomím relativnosti samotného pojmu „úspěch“ vám nabízíme mapu několika profesionálních drah lidí, do jejichž životů a životopisů se Slezská univerzita v Opavě zapsala.

Na Absolventském portálu můžete získat také průkaz absolventa Slezské univerzity v Opavě, který přináší držitelům řadu benefitů nejen na univerzitní půdě, ale i výhody od našich smluvních partnerů. S průkazem absolventa můžete opět navštívit Univerzitní knihovny v Opavě a Karviné, budou vám poskytnuty slevy na vzdělávací nebo sportovní kurzy, při ubytování v univerzitních kolejích a mnoho dalších výhod.

Absolventský portál můžete navštívit na tomto odkazu.

Portál je připraven na nájezdy svých absolventů. (Zdroj: Absolventský portál SU) Portál je připraven na nájezdy svých absolventů. (Zdroj: Absolventský portál SU)