Hledáte letní rozptýlení? Zapojte se do další soutěže k 30. výročí vzniku SU

• Daniel Martínek
  • 16.07.2021
Léto je v plném proudu a my se vám ohlašujeme s další soutěží k letošní připomínce 30. výročí vzniku Slezské univerzity. Pokud si chcete rozšířit svůj šatník o zcela originální kousek, neváhejte se zapojit do prázdninového klání, ve kterém si budete hrát s písmenky. Jde totiž o soutěž s přesmyčkami neboli anagramy. Bavte se, buďte tvůrčí. Luštěte naše anagramy na pláži, doma u kávy nebo během výletu v přírodě. Soutěž oficiálně startuje v pondělí 19. července.

Autor: Daniel Martínek

Aktuální soutěž vám předloží pět přesmyček, u kterých máte hledat správné tvary slov. Ty, jak jinak, budou souviset s naším vysokoškolským prostředím. Principem tedy bude sestavit z těchto pěti přesmyček pět správných výrazů (slov) a zaslat je v textové podobě v termínu konání soutěže na zadanou e-mailovou adresu. Každý účastník soutěže, který nám odešle všech pět správných výrazů do termínu konání soutěže, tedy nejpozději do 27. července 2021, se dostává do výherního slosování. Vybírat budeme tři výherce, kteří si poté mohou dle vlastních preferencí vybrat jeden kousek z limitované autorské kolekce oděvů značky Akari. Kolekce obsahuje tričko, šaty a mikinu, vše v provedení unisex a oversize. Jak moc oděvy sluší a dělají radost našim předešlým výhercům, můžete zjistit v naší Galerii výherců.

Vyhlášení soutěže a zveřejnění přesmyček, vč. úplných pravidel, najdete od pondělí 19. července na stránkách věnovaných 30. výročí Slezské univerzity. Tak neváhejte se zapojit a zpříjemnit si letní chvilku!