Nenechte si ujít Dialog s rektorem!

• Radim Šlezingr
  • 24.05.2021
Stala se z toho tradice, na kterou může být Slezská univerzita hrdá! Dialog s rektorem je významná a ojedinělá aktivita naší alma mater, se kterou se na jiných školách setkáte spíše sporadicky nebo vůbec. Nyní bude mít konečně po dlouhé a neplánované pauze zaviněné koronavirovou pandémií své čtvrté pokračování.
Autor: Radim Šlezingr

Již počtvrté zveme studenty a pracovníky Slezské univerzity na neformální „kus řeči“ s rektorem Slezské univerzity doc. Ing. Pavlem Tulejou, Ph.D. Je potřeba zdůraznit, že Dialog s rektorem je možností studentů projevit vlastní názor a otevřeně si popovídat se samotným rektorem. V pořadí čtvrté takové setkání se bude konat ve středu 2. června 2021 od 17 hodin. S ohledem na aktuální platná hygienická opatření se bude raději konat v online prostředí MS Teams. Odkaz pro přihlášení bude zaslán e-mailem. Původně se měla akce konat loni v říjnu v opavské restauraci Ka-Varna. Kvůli přibývajícím hygienickým opatřením však musela být přesunuta na letošní rok.