Najdi rozdíl! Další soutěž k 30 let SU se hlásí o slovo

• Daniel Martínek
  • 07.05.2021
Výhry z minulé soutěže se ani pořádně neohřály u výherců a už pro vás vyhlašujeme další soutěž k výročí 30 let vzniku Slezské univerzity. Tentokrát v květnové soutěži bude hrát hlavní roli postřeh. Pokud rádi hledáte rozdíly mezi originálem a úpravou, pak tato soutěž je pro vás šitá jako na míru. Opět pro vás máme nachystány jako výhry originální kousky z limitované autorské kolekce oděvů značky Akari. Soutěž oficiálně startuje v pondělí 10. května.

Autor: Daniel Martínek

V průběhu celého letošního jubilejního roku Slezské univerzity vás jako tenká červená nit provází každým měsícem soutěž. Snažíme se, aby soutěže byly v principech různorodé a každý měl šanci na úspěch. Už jste se mohli zapojit do historického kvízu, luštění osmisměrky či vymýšlení kreativních komentářů k fotce z našeho archivu. I nyní bude v hlavní roli aktuální soutěže archivní fotka, resp. dvě fotky – jedna originál a druhá upravena tak, abyste mezi nimi našli sedm rozdílů. Komu se podaří všechny rozdíly najít, může nám je vyznačené zaslat nejpozději do 18. května, kdy soutěž končí. K fotce můžeme prozradit, že je datována k roku 1993 a jedná se o zachycení uvolněné atmosféry během slavnostních promocí.

Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří si poté mohou dle vlastních preferencí vybrat jeden kousek z limitované autorské kolekce oděvů značky Akari. Jak moc oděvy sluší a dělají radost našim výhercům, můžete zjistit v Galerii výherců, kde nám někteří přidali i velmi milé vzkazy.

Přejeme vám mnoho úspěchů v hledání rozdílů. Soutěž, vč. pravidel, bude od pondělka 10. 5. vyhlášena na této stránce.