Havířovské desítky se rektor zúčastní i letos

• Martin Kůs
  • 06.10.2018
HAVÍŘOV, OPAVA - Neopakovatelná atmosféra čeká návštěvníky obnovené tradice městských běhů v Havířově. Akce se aktivně zúčastní rektor Slezské univerzity doc. Pavel Tuleja, který zároveň zaštítil běžeckou kategorii pro středoškoláky. Letos se sportovně běžecká akce koná v neděli 14. října a nabízí celkem pět kategorií – hlavní závod na 10 km, na 5 km, štafetový běh, dětský a seniorský běh...

Také letos najdete v místě konání Slezskou univerzitu v Opavě. Bude se prezentovat svým stánkem s doprovodným programem. Rektor Slezské univerzity doc. Pavel Tuleja, stejně jako loni, zaštítil na Havířovské desítce závodní kategorii středoškoláků. Nejrychlejší běžkyně a běžci ve věku 15-19 let se mohou těšit na rektorský pohár, medaile, diplom a věcné ceny.

Navíc rektor Slezské univerzity se aktivně zúčastní závodu na trati dlouhé 5 kilometrů. Závod začíná v 10:30 hod. na Náměstí Republiky. Zapojit se spolu s rektorem může kdokoliv ze zaměstnanců nebo studentů Slezské univerzity. V rámci interně vyhlášené kategorie s názvem „Pět kiláků s rektorem“ každý, kdo bude mít v cíli lepší čas než rektor, získá jako odměnu poukázku na bezplatný nákup pánského nebo dámského oblečení v hodnotě do 600 Kč z univerzitní kolekce UAX dle vlastního výběru (nabídka ZDE).

Této kategorie se může zúčastnit pouze zaměstnanec nebo student Slezské univerzity. Jako bonus, které Oddělení vztahů s veřejností SU domluvilo s pořadateli, nabízíme pro prvních deset přihlášených bezplatnou registraci! Své údaje (jméno, příjmení a rok narození) pro bezplatnou registraci zasílejte na adresu daniel.martinek@slu.cz nejpozději do pátku 12. října do 10:00 hodin. V případě naplnění stavu, bude bezplatná registrace ukončena dříve. Pro účast v závodě pak musí tito bezplatně přihlášení dokončit svou registraci spolu s vyzvednutím startovního čísla v místě konání závodů nejpozději do 10:00 hodin, viz propozice na h10.cz.

Nový obrázek