Soutěžte s námi o nejlepší komentář!

• Radim Šlezingr
  • 23.04.2021
Jak jsme vás již dříve informovali zde na stránkách, máte možnost se v průběhu letošního roku každý měsíc zapojit do soutěží o originální kousky z limitované autorské kolekce oděvů vyhotovené k výročí 30 let vzniku Slezské univerzity (SU). V dubnu jsme pro vás připravili soutěžní klání, ve kterém budou hrát prim důvtip a invence. Jste připraveni? Soutěž o nejlepší komentář je tady!

Autor: Daniel Martínek

V pondělí 19. dubna zveřejníme na speciální stránce 30let Slezské univerzity podmínky konání další soutěže, tentokrát s názvem Nejlepší komentář. K tomu bude zapotřebí jeden důležitý artefakt, a tím je fotografie z archivu Slezské univerzity. Konkrétně půjde o zachycení jedné z mnoha kulturních činností studentského klubu z konce roku 1994 v klubovně, která sídlila v Myší díře (v Opavě). Nechme nyní zavzpomínat jednoho z aktérů, nynějšího kolegu z Centra informačních technologií SU Mgr. Jana Noska, který je přímo na fotografii zachycen: …Jednalo se o jeden z našich studentských literárně-divadelních večírků v rámci zahájení klubových čtvrtků pořádaných Asociací studentů a přátel Slezské univerzity s podporou Pivní fakulty SU pro ostatní studenty a pedagogy univerzity. Konkrétně jde tuším o scénku z divadelního představení inscenace Princezna na hrášku nebo Zvíkovský rarášek.

Už tohle zní zajímavě a zábavně. Co bude vaším úkolem, zjistíte v den vyhlášení soutěže, tedy v pondělí 19. dubna. Soutěž končí 28. dubna a o dva dny později vyhlásíme na webu 30 let SU tři výherce, kteří se mohou radovat ze skvělých kousků limitované autorské kolekce oděvů značky Akari - z ní mohou vybrat jednu výhru dle svých preferencí. Všechny kousky jsou vyhotoveny jako unisex a v trendy velikostech oversize.

Jde v pořadí o již třetí soutěž k výročí naší alma mater. Předcházely jí únorová v podobě historického kvízu a březnová soutěž s osmisměrkou. My vám v té aktuální budeme držet palce!