Letní semestr na OPF bude ve znamení online přednášek odborníků z praxe

• Radim Šlezingr
  • 02.03.2021
Přednášky odborníků z praxe se na vysokých školách těší velkému zájmu. Je to pokaždé příjemná změna, která ukazuje využití teoretických poznatků v praxi. Pandemie bohužel neumožňuje podobné přednášky realizovat tak, jak jsme zvyklí. Svět se však učí více a více využívat online prostředí a tento případ není výjimkou. Prostřednictvím stream aplikací a programů je možné studentům sdělit vše podstatné. Na Obchodně podnikatelské fakultě (OPF) tomu nebude jinak. Již v zimním semestru touto formou několik zajímavých osobností vystoupilo, aby předaly své zkušenosti studentům. V letním semestru se máme také na co těšit!

Autor: Kristýna Hanačíková - studentská redakce Slezské univerzity

Nejprve odstartuje cyklus tří přednášek, které se budou týkat strategického řízení nestátních neziskových organizací. Začíná se 3. března ve 13:05 hodin v režii Ing. Vojtěcha Becka. Vše se bude odehrávat v MS Teams a postačí, když se přihlásíte prostřednictvím kódu pihk21f. Data dalších přednášek tohoto cyklu jsou 17. a 31. března.

Během března a dubna se ale mohou studenti těšit i na další přednášky, které budou tentokrát zaměřeny na oblast finančního řízení nestátních neziskových organizací. Termíny jsou vypsány dva. Prvním je 10. březen, kdy se uskuteční první online přednáška. Druhá přednáška z tohoto cyklu je plánovaná na 7. dubna. Čas zůstává stejný - 13:05 hodin. Opět se bude jednat o online přednášku prostřednictvím MS Teams, kde se studenti mohou přihlásit stejně jako do předchozího cyklu pomocí kódu pihk21f. Přednášet bude Ing. Zuzana Palová za Centrum pro podporu podnikání a zaměstnanosti.

Pokud přemýšlíte, že byste se zúčastnili, tak neváhejte a přihlaste se. Přednášky nejsou určeny jen pro studenty OPF, ale může se přihlásit kdokoliv z jiných součástí SU.

Nový obrázek