Rektor Pavel Tuleja vyhlásil rektorské volno

• Martin Kůs
  • 03.10.2018
Při příležitosti představování kandidátů pro volbu kandidáta na funkci rektora Slezské univerzity v Opavě vyhlašuje rektor Slezské univerzity v Opavě v úterý 9. října 2018 REKTORSKÉ VOLNO.
Představení kandidátů se uskuteční od 9 hodin v Malém sále budovy OPF Karviná na Univerzitním náměstí 1934/13 v Karviné a od 13 hodin v aule budovy rektorátu, budova Na Rybníčku  626/1 v Opavě.

K umožnění účasti na představování kandidátů je v Karviné rektorské volno vyhlášeno v čase od 8 do 12 hodin a pro opavské součásti v čase od 13 do 17 hodin.

Doplňujeme, že v řádném termínu bylo volební komisi Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě doručeno sedm návrhů, ve všech případech byl jako navrhnutý kandidát doc. Ing. Pavel Tuleja, Ph.D., stávající rektor Slezské univerzity v Opavě.

POZVÁNKA NA VEŘ. ZASEDÁNÍ

VYHLÁŠENÍ REKTORSKÉHO VOLNA