Informační stránky pro studenty

 

Běh s děkanem Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné

Opéefáci vás zvou proběhnout se Karvinou

 

 

Výsledky závodů

ke stažení

Fotografie ze závodu

zde

 

 

Důležité informace

Datum: 30.9.2015
Začátek závodu: 17:00
Prezence: 15:30
START Univerzitní náměstí 1934/3, Karviná
CÍL Areál Lodiček Karviná
Startovné: 50 Kč
Startovné štafeta: 100 Kč

V ceně startovného je: občerstvení (voda, ovoce), medaile, měřící čip. Nejlepší závodníci obdrží věcné ceny od pořadatelů a sponzorů.

 

Vzdálenost

 

  • jednotlivci: 5km
  • štafeta: 2 x 2,5km

 

Mapa závodu

START > Fryštátská > park Bedřicha Smetany > Karola Śliwky (1km) > Lázeňská > Lázně Darkov > Cyklostezka kolem Olše (2km) > Psí cvičák, park Boženy Němcové > In-line stezka (3km) > Zámek Fryštát > Letní kino (4km) > In-line stezka > Areál Lodiček > FINISH (5km)

MAPA KE STAŽENÍ

 

Instrukce pro závodníky

Závody probíhají za plného provozu a je třeba dodržovat pravidla silničního provozu!

Platba

  • hotově v kanceláři A303 (Ing. Dagmar Labudková)
  • na místě (od 15:30)

Program

17:00 Start
18:00 Vyhlášení výsledků, předání cen

 

Partneři závodu

 

Kompresní podkolenky a návleky stahují lýtkové (stehenní) svaly a poskytnou jim tak podporu při běhání, absorbují otřesy a nárazy, čímž brání vzniku svalových trhlinek a úrazů. Podporují aparát lýtkových svalů zmenšováním otřesů při běhu, a to i při běhu na tvrdém povrchu. Absorpcí nárazů tak dokážou snížit i pocit únavy sportovce. Kompresí svalu také dochází k efektivnějšímu odplavování kyseliny mléčné ze svalu, čímž se urychluje regenerace po samotném výkonu. Mohou lekce navyšovat samotný sportovní výkon vlivem uzavření povrchového krevního systému a zefektivnit tak okysličení svalu. Více zde

 

IODICA funkční nápoj je efektivním a přirozeným řešením přísunu bio aktivního jódu pro organizmus. Splňuje nejpřísnější kritéria podloženy certifikáty a deklaracemi kvality jako BIO NATURAL, ANTIDOPING, HACCP, ISO 9001. Jód je nezbytný biogenní prvek pro život člověka. Je odpovědný za správné fungování štítné žlázy a nezbytný především pro děti, těhotné a kojící ženy, pro sportovce, manažery a lidi se zvýšenou námahou. Více zde

 

 

Čestné prohlášení

Svým přihlášením a následným uhrazením startovného potvrzuji, že mi není známa žádná zdravotní překážka, která by mi bránila zúčastnit se běžeckého závodu "Vyběhněte s děkanem".
Jsem si vědom(-a), že závod probíhá za plného dopravního silničního provozu. Budu se řídit platnými předpisy pro účastníky silničního provozu a budu dodržovat pokyny organizátorů závodu. Běžím na vlastní nebezpečí, se všemi důsledky z toho plynoucími. Pořadatel má právo na komerční a nekomerční využití filmů, fotografií, videozáznamů a další dokumentace, na nichž bude zachycena moje osoba v průběhu konání akce, a to i do budoucnosti bez časového omezení.
Dále prohlašuji, že sám(-a) odpovídám za svůj zdravotní stav a způsobilost absolvovat tento závod a je mi známo, že pořadatel startující nepojišťuje. Stvrzuji svým přihlášením, že na pořadateli závodu, nebudu sám(-a), ani prostřednictvím svých právních zástupců, vymáhat případnou náhradu škody, či újmy na zdraví, způsobené třetími osobami.