Informace

Nabídka vypracování odborných studií podnikatelským subjektům, veřejnému sektoru a neziskovým organizacím

Obchodně podnikatelská fakulta Slezské univerzity nabízí vypracování odborných studií z oblasti ekonomie, financí, marketingu, informatiky, sociologie, apod.

Postup je velmi jednoduchý, stačí se zaregistrovat do aplikace „TEMATIKON“ a zadat téma, které chcete zpracovat. Našim studentům bude toto téma navrhnuto ke zpracování formou seminární, bakalářské či diplomové práce. Dle náročnosti provedení bude studie zpracovávána jedním studentem či skupinou studentů naší fakulty.

Jak tedy postupovat:

  • Na počátku je zapotřebí se zaregistrovat. Registrace nového účtu v Tematikonu se provádí kliknutím na tlačítko „Registrace“ na této stránce nebo se vrátíte na úvodní stránku a postupujete přes menu přihlášení - registrace pro externí uživatele. Bližší informace naleznete zde. Po Vaší registraci bude automaticky zaslán mail správci externích témat.
  • Po zaregistrování Vám budou na uvedený email zaslány přihlašovací údaje. Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko „Přihlášení“ na této stránce nebo opětovně přes menu na úvodní stránce - přihlášení pro externího uživatele.
  • Nyní již je možno vložit neomezené množství témat pro zpracování studií. Zadaná témata je možno sledovat v záložce výpis mých témat. Bližší informace naleznete zde. Vložená témata již nelze dále upravovat. V případě jakýchkoliv úprav či změn je nutno kontaktovat správce externích témat.


V případě dotazu kontaktujte správce externích témat:

Ing. Dagmar Labudková
Slezská univerzita v Opavě
Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
Univerzitní náměstí 1934/3
733 40 Karviná

Telefon: 596 398 306
E-mail: labudkova@opf.slu.cz