Aktuality

Promoce absolventů

přidáno 25.09.2017
Archivní položka. Tato položka byla stažena 07.10.2017.

Slavnostní promoce absolventů doktorského, navazujícího magisterského a bakalářského studia

 

Slavnostní promoce absolventů se koná 6. října 2017

 

Časové rozdělení slavnostní promoce:

 

Generálka promoce:

Absolventi jsou povinni dostavit se 1. hod. a 15 min. před vlastním zahájením promoce do AULY budovy B (hlavní budova, Univerzitní náměstí 1934/3).
Prezence, zkouška talárů a nácvik promočního aktu je povinný pro všechny promující absolventy

 

Zahájení promoce:

I. skupina - 9.00 hod.budou probíhat promoce absolventů DOKTORSKÉHO STUDIA a NAVAZUJÍCÍCH MAGISTERSKÝCH studijních programů v prezenční a kombinované formě studia. Sraz promujících v 7.45 hod. před AULOU.

II. skupina - 11.00 hod. budou probíhat promoce absolventů BAKALÁŘSKÉHO studia, studijních oborů: BANKOVNICTVÍ, EVROPSKÁ INTEGRACE, SOCIÁLNÍ MANAGEMENT, VEŘEJNÁ EKONOMIKA A SPRÁVA, HOTELNICTVÍ A MANAŽERSKÁ INFORMATIKA. Sraz promujících v 9.45 hod. před AULOU.

III. skupina - 13.00 hod. budou probíhat promoce absolventů BAKALÁŘSKÉHO studia, studijních oborů:  MARKETING A MANAGEMENT, EKONOMIKA PODNIKÁNÍ V OBCHODĚ A SLUŽBÁCH (včetně oboru se specializací Ekon. cestovního ruchu), EKONOMIKA CESTOVNÍHU RUCHU, ÚČETNICTVÍ A DANĚ. Sraz promujících v 11.45 hod. před AULOU.

 

Pozn.: Promoce se mohou zúčastnit absolventi, kteří dle Směrnice rektora č. 10/2016 uhradili poplatek za slavnostní promoce ve výši 300,- Kč a zároveň se přihlásili k promoci přes PORTÁL ABSOLVENTŮ.