• 14.04.2021

Spolupráce s komunitním centrem Archa Karviná

Komunitní centrum Archa Karviná již několik let spolupracuje s naší fakultou. V komunitním centru již „žije, bydlí a pracuje“ naše studentka doktorského studia Pavla, která tím zlepšuje své komunikační schopnosti, kreativitu a řídí své vlastní projekty. Jelikož je KC financováno přes nadační fond založený firmou Heimstaden, tak jako bonus dostali i další noví spolupracovníci z řad studentů OPF své vlastní bydlení.
  • Dagmar Labudková
  • 28.02.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Nový profesní studijní program Digitální business

Fakulta získala do mozaiky nabízených studijních programů další nablýskaný kousek. Tentokrát se jedná o profesní studijní program Digitální business v bakalářském stupni, a to v prezenční formě. Národní akreditační úřad udělil akreditaci na 5 let, a tak se program zařadí do nabídky již pro letošní cyklus přijímacího řízení. Zájemci o studium se do něj budou moci hlásit již začátkem května 2021.
  • 24.02.2021

Další článek v časopise Sustainability

Další publikační zásah naší katedry v časopisu Sustainabilty do portfolia článků s impakt faktorem jde za dr. Bauerovou a dr. Braciníkovou. Kolegyně se v příspěvku věnují výsledkům svého výzkumu v oblasti nákupního chování a volby kanálů v době boomu online prodeje v ČR v roce 2019.
  • 11.01.2021

Článek v časopise Sustainability

Ve spolupráci s Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici publikovali naši kolegové dr. Čemerková a doc. Malátek výsledky svého společného výzkumu z oblasti personalistiky. Srovnávací studie vyšla v časopisu Sustainability, který se nachází ve 2. kvartilu databáze Web of Science.
  • 07.12.2020

Článek v časopise Technological and Economic Development of Economy

Ve vědeckovýzkumné činnosti naší katedry se věnujeme i online nakupování. V nejnovějším čísle časopisu Technological and Economic Development of Economy (TEDE) vyšel článek dr. Klepka a dr. Bauerové právě na toto téma. Jedná se o časopis ve 2. kvartilu databáze Web of Science, což svědčí o kvalitní práci.
  • 28.11.2020
  • Staženo dne 28.12.2020

Tradiční mezinárodní studentský seminář tentokrát na Opéefce

Ve dnech 24. a 25. listopadu 2020 organizovala naše Obchodně podnikatelská fakulta tradiční setkání studentů Politechniky Rzeszowske, Fakulty managementu a Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Jednalo se již o patnácté setkání v rámci tohoto Mezinárodního studentského semináře s oficiálním názvem „International Student Seminar on Management and Financial Issues“. Poprvé se akce konala zcela online v MS Teams. Studenti tak přišli o tradiční večerní kulturní program, o to více byla akce zaměřena na odborný program. Události se zúčastnilo 29 studentů z mnohých zemí, např. Polska, České republiky, Slovenska, Indie. Karvinskou fakultu zastupovala skupina 19 studentů všech forem studia. Akce byla pořádána v rámci univerzitního projektu ISIP „Sdílení výzkumných aktivit studentů SU OPF v mezinárodním prostředí“, jehož řešitelem je dr. Stoklasa, a ve spolupráci s Oddělením zahraničních styků.
  • 22.10.2020
  • Staženo dne 25.11.2020

Setkání studentů SU OPF a Politechniky Rzeszowskiej

Vyzkoušej si prezentaci v angličtině a získej 2.000Kč. Akce probíhá ONLINE v MS Teams.
  • 30.06.2020
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Televize Polar reportuje o našich nových profesních programech

Regionální televize Polar natočila detailní reportáž o našich nových profesních studijních programech Marketing a Management v sociálních službách. Podívejte se na rozhovor s doc. Starzycznou a doc. Duháček Šebestovou, prohlédněte si naše nově zrekonstruované prostory a podejte si přihlášku ještě dnes.
  • Dagmar Labudková
  • 04.12.2019
  • Staženo dne 31.12.2019

Tradiční mezinárodní studentský seminář tentokrát na Opéefce

Ve dnech 26. až 29. listopadu 2019 se na půdě Obchodně podnikatelské fakulty uskutečnilo tradiční setkání studentů Politechniky Rzeszowske, Fakulty managementu a Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Letos poprvé se oficiálním partnerem stala i Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.
  • 24.11.2019
  • Staženo dne 29.02.2020

Turečtí přednášející na OPF

Ve čtvrtém listopadovém týdnu OPF navštívili 2 turečtí přednášející se svou přednáškou o mezikulturních rozdílech v globálním podnikání.