• 29.11.2021

Děkanské volno

Děkan Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné vyhlašuje u příležitosti konání setkání zaměstnanců Obchodně podnikatelské fakulty ve středu 15. prosince 2021 od 13:00 hodin DĚKANSKÉ VOLNO
  • Dagmar Labudková
  • 26.11.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Mezinárodní studentský seminář opět na OPF

Ve dnech 23. a 24. listopadu proběhla již sedmnáctá soutěž o nejlepší prezentace v rámci Mezinárodního studentského semináře s oficiálním názvem „International Student Seminar on Management and Financial Issues“. Akci organizovala naše Obchodně podnikatelská fakulta a polská Politechnika Rzeszowska, Fakulta managementu.
  • 18.11.2021

Aktuální protiepidemická opatření

Vážené studentky, vážení studenti, epidemická situace se v posledních týdnech výrazně zhoršuje a náš region patří mezi nejvíce zasažené. I přesto nadále probíhá plnohodnotná kontaktní výuka, která nám v předešlých třech semestrech tak chyběla.
  • 16.11.2021

Snídaně s děkanem

Předvánoční snídaně s děkanem prof. Ing. Danielem Stavárkem, Ph.D. se bude konat v pondělí 6. prosince 2021 od 9:00 hodin. Šest vylosovaných studentů může nad šálkem kávy či čaje diskutovat s děkanem o aktuálních problémech.
  • Jakub Plaskura
  • 11.11.2021

Oslavte Mezinárodní den studentstva společně s rektorem SU

Listopad je každoročně měsícem kouzelným. Nejenže jeho začátkem vzpomínáme na ty, kteří už nejsou mezi námi a pomalu se připravujeme na vánoční svátky, ale 17. listopad 1989 je magickým datem pro československou a později českou historii. Tehdy se do českých životů vrátila naděje na to nejcennější, co každý z nás vedle zdraví má, na svobodu.
  • Jakub Plaskura
  • 05.11.2021

Dialog s rektorem pomalu, ale jistě klepe na dveře

Již popáté si budeme moci popovídat s „nejvyšší šarží“ na univerzitě v rámci akce, která má na Slezské univerzitě své neoddiskutovatelné místo. Dialogu s rektorem se mohou zúčastnit studenti kteréhokoliv oboru, aby společně s panem rektorem doc. Ing. Pavlem Tulejou, Ph.D., probrali, co je tíží, co by naopak rádi pochválili, a třeba si jen popovídali o dění na univerzitě.
  • 04.11.2021
  • Staženo dne 30.11.2021

VYHODNOCENÍ - „S OPéeFkou na vrchol“

V letošním roce se uskutečnil další ročník soutěže s OPéeFkou na vrchol. Zadáním bylo zdolání vrcholů o celkové výšce 7 334,0. Vyfotit se nejlépe s nějakým propagačním předmětem fakulty. Fotografie zaslat na uvedenou adresu.
  • Dagmar Labudková
  • 26.10.2021

Erasmus Days 2021

Ve dnech 14. a 15. října se OPéeFka již potřetí zapojila do celosvětových oslav největšího mezinárodního vzdělávacího programu Erasmus+.
  • 25.10.2021
  • Staženo dne 03.11.2021

Vývoj peněz na území Českých zemí v čase

Obchodně podnikatelská fakulta zve na přednášku na téma: Vývoj peněz na území Českých zemí v čase. Přednáška bude doplněna praktickou ukázkou bankovek a brožurkou.
  • 21.10.2021
  • Staženo dne 30.11.2021

Daruj krev s OPéeFkou 2021

Daruj krev s OPéeFkou a staň se dobrovolným dárcem krve... Připoj se k nám a pojď s námi darovat krev. Náš cíl je získat nové dárce z řad studentů a zaměstnanců Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.