• 20.06.2021

Ubytovaní na koleji

V akademickém roce 2021/2022 se na vysokoškolskou kolej Na Vyhlídce hlásí elektronicky
  • 03.06.2021

Slavnostní promoce absolventů

Určeno pro absolventy všech typů studijních programů v akademickém roce 2019/2020 a 2020/2021.
  • 02.06.2021

Vyběhněte s děkanem 2021

Začněte trénovat, 30. září 2021 proběhne 7. ročník akce Vyběhněte s děkanem. Naše oblíbená trasa zůstává, z Univerzitního náměstí na Lodičky (5,6 km). ✅ Běžet můžou jednotlivci, štafeta dospělých i děti.
  • 21.05.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Karvinská Obchodně podnikatelská fakulta chce být pro uchazeče o studium ekonomických oborů v kraji první volbou

Této vize chce dosáhnout díky kvalitní výuce moderních studijních programů odrážejících potřeby trhu práce, prvotřídnímu studijnímu zázemí a v neposlední řadě i pestré nabídce příležitostí pro osobní růst studentů. Společně s dalšími vizemi a prioritami je obsažena ve Strategickém záměru Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné (OPF) na období 2021+, který byl v minulých týdnech projednán a schválen v příslušných fakultních orgánech. OPF je tak jedna z prvních fakult, která tento klíčový strategický dokument schválila. Jeho příprava a zpracování trvala téměř půl roku a kromě oficiálního názvu nese i podtitul (SPOLU).
  • Dagmar Labudková
  • 20.05.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Tradiční mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Ve dnech 18. a 19. května 2021 organizovala naše Obchodně podnikatelská fakulta tradiční setkání studentů Politechniky Rzeszowske, Fakulty managementu a Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Tentokráte se akce účastnili i studenti z Ekonomické fakulty UMB v Banskej Bystrici.
  • Dagmar Labudková
  • 14.05.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Mezinárodní konference Decision making for Small and Medium-Sized Enterprises (DEMSME 2021)

Ve dnech 13.-14. května jsme pořádali mezinárodní vědeckou konferenci Decision making for Small and Medium-Sized Enterprises (DEMSME 2021). Organizátory jsou Katedra podnikové ekonomiky a managementu a Katedra informatiky a matematiky.
  • 12.05.2021
  • Staženo dne 27.05.2021

Den doktorského studia

Ve čtvrtek 27. května proběhne on-line Den doktorského studia.
  • 12.05.2021
  • Staženo dne 31.05.2021

Prohlubujeme spolupráci s praxí

Stali jsme se členy Asociace pro elektronickou komerci.
  • 04.05.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

I v tomto roce „S OPéeFkou na vrchol“

Tato oblíbená už tradiční sportovní akce naší fakulty v tomto roce však po zkušenostech z minulých ročníků a na základě podnětů jejich účastníků doznává určitých změn.
  • 02.05.2021

Přihlášky do nových studijních programů přijímáme do 31. srpna 2021

Fakulta získala akreditaci na nové studijní programy: Mezinárodní obchod, Digitální business, Bankovnictví, peněžnictví, pojišťovnictví.