• 26.02.2020

Jeď na Erasmus

Přijď si dát kafe a poslechnout si přednášky studentů a Erasmáků o výměnných pobytech.
  • 23.02.2020

Welcome Days jsou za námi

Před začátkem letního semestru jsme na OPF uvítali novou skupinku zahraničních studentů z Rumunska, Indie a Ghany. V nejbližších dnech očekáváme ještě příjezd studentů z Turecka, Moldavska, Pákistánu a Bangladéše. Ze zimního semestru si u nás studijní pobyt prodloužily rovněž dvě studentky z Číny. V letním semestru bude na OPF studovat skupina celkem třiceti zahraničních studentů, a to v rámci programu Erasmus+, bilaterálních partnerských smluv, či v rámci navazujícího magisterského oboru Business Economics and Management (BEM).
  • 19.02.2020
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Staň se dárcem kostní dřeně

Český národní registr dárců dřeně je seznam dobrovolníků, kteří jsou ochotni darovat v případě potřeby nepatrnou část svých krvetvorných buněk k záchranné transplantaci kostní dřeně. A to anonymně komukoliv, kdo by tuto pomoc potřeboval, bez ohledu na jeho věk, pohlaví, národnost anebo vyznání.
  • 10.02.2020

Restartujte svůj život

Startuje 3. ročník Akademie RE I start. Do konce února je možno online podat přihlášku a zaslat stručnou podnikatelskou vizi. Autoři pěti vybraných podnikatelských vizí absolvují intenzivní týdenní Akademii RE I start, během které si sestaví skutečný podnikatelský plán. Čtyři nejlepší účastníci pak získají od RESIDOMO zdarma roční nájem nebytových prostor, roční nájem bytu a finanční podporu ve výši 50 000 korun.
  • 27.01.2020

30 let OPéeFky

V letošním roce slaví karvinská fakulta „30. výročí“ svého založení. Po celý rok chystá v rámci oslav řadu akcí.
  • 14.01.2020
  • Staženo dne 05.02.2020

Staň se Buddym

Spolupracuj se zahraničními studenty a získej 3 kredity.
  • 09.01.2020
  • Staženo dne 22.01.2020

Výběrové řízení v BGčku

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozice administrátor, operátor a event manager Business Gate.
  • 03.01.2020
  • Staženo dne 28.01.2020

Den otevřených dveří

Obchodně podnikatelská fakulta zve všechny zájemce o studiu na Den otevřených dveří, který se koná 28. ledna 2020.
  • 28.12.2019
  • Staženo dne 06.01.2020

Zemřela Ing. Elena Mielcová, Ph.D.

S velkou lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 12. 2019 navždy opustila Ing. Elena Mielcová, Ph.D.
  • 04.12.2019
  • Staženo dne 31.12.2019

Tradiční mezinárodní studentský seminář tentokrát na Opéefce

Ve dnech 26. až 29. listopadu 2019 se na půdě Obchodně podnikatelské fakulty uskutečnilo tradiční setkání studentů Politechniky Rzeszowske, Fakulty managementu a Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Letos poprvé se oficiálním partnerem stala i Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.