• Karin Martínková
  • 25.10.2023

Akademický den Slezské univerzity přinesl novinky i ocenění

Včera, tj. 24. 10. 2023, se v Opavě uskutečnil Akademický den, který slavnostním způsobem tradičně otevírá nový akademický rok. V překrásném prostředí kostela sv. Václava se s akademickou obcí Slezské univerzity sešli jak představitelé českých vysokých škol a vědeckých institucí, tak zástupci měst, kulturního, společenského i církevního života a pozvání přijali i zástupci kraje.
  • 20.10.2023

Proběhl 19. ročník mezinárodní konference ICFB

Ve dnech 18. a 19. října 2023 se na naší fakultě uskutečníl již 19. ročník International Conference on Finance and Banking. Tato mezinárodní konference patří v regionu střední a východní Evropy k finančním konferencích s nejdelší tradicí. Jako vždy poskytuje možnost setkání akademických pracovníků a odborníků z praxe k diskuzi o různých aspektech financí a bankovnictví.
  • 18.10.2023

Erasmus Days 2023 s rozmanitým programem

Ve dnech 11. až 15. října se OPéeFka již tradičně zapojila do celosvětových oslav největšího mezinárodního vzdělávacího programu Erasmus+.
  • 18.10.2023
  • Staženo dne 24.10.2023

Rektorské volno

Při příležitosti slavnostního Akademického dne vyhlašuje rektor SU v úterý 24. října 2023 REKTORSKÉ VOLNO.
  • 17.10.2023
  • Staženo dne 09.11.2023

International student seminar

Obchodně podnikatelská fakulta pořádá tradiční studentský seminář zaměřený na prezentaci vlastního tématu v angličtině. Nejlepší prezentace vyhrají věcné ceny.
  • 17.10.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Fotografie a video z promocí absolventů

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení (v ZIP)
  • 15.10.2023
  • Staženo dne 30.10.2023

Podzimní snídaně s děkanem

S radostí vás zveme na tradiční podzimní snídani s děkanem, která se uskuteční v pondělí 30. října od 9:00 hodin ve studovně OPFky.
  • Veronika Novotná
  • 09.10.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Zažij mezinárodní spolupráci a vycestuj na týden do Holandska

V tomto semestru startuje nový BIP (Blended intensive program) s názvem “Startup simulation game” s týdenní mobilitou v Holandsku. Přihlášky přijímáme do 22. října!
  • 08.10.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Druhý ročník Noci vědců odhalil všechna tajemství

Druhý ročník Noci vědců na Obchodně podnikatelské fakultě odhalil všechna svá tajemství a nabídli více než 250 účastníkům zážitek v podobě skvělého mixu zábavy a vzdělání.
  • 05.10.2023
  • Staženo dne 06.10.2023

Na fakultě se uskuteční další ročník Noci vědců

Karvinská fakulta zve všechny zájemce na skvělý mix zábavy a vzdělání, který zažijí na dalším ročníku Noci vědců. Letošní ročník na téma Tajemství slibuje řadu záhadných a fascinujících aktivit pro zájemce všech věkových skupin. V prostorách hlavní budovy fakulty budou mít účastníci možnost navštívit přednášky zaměřené na luštění záhad lidské psychiky a parapsychologii, seznámí se s módními trendy ve výživě, ochutnají jedlý hmyz nebo finger foody vyrobené ze superpotravin, zjistí, v čem spočívá tajemství peněz a jak je ochránit před krádeží. Dozví se jaké je tajemství obrazů a jak se dá obraz zpracovat v prostředí MS Excel. Rozpoznají, jaké je tajemství úspěšných značek a zjistí co přispívá k jejich triumfu. Na zájemce čekají lákavé ceny, které získají rozluštěním tajemných boxů. Chybět nebudou různé soutěže a kreativní koutek pro děti.