• 25.03.2021
  • Staženo dne 25.04.2021

Docent Šustek slaví 90. narozeniny

Ve čtvrtek 25. března 2021 slaví 90. narozeniny jeden ze zakladatelů a také první děkan naší Obchodně podnikatelské fakulty doc. Ing. Emanuel Šustek, Ph.D.
  • 16.03.2021

Studenti Slezské univerzity pokračují v doučování školou povinných!

Distanční výuka středoškoláků a žáků základních škol není jednoduchý úkol. I přes snahy učitelů, studentů i rodičů zůstává učivo často nepochopeno a studenti se smiřují s tím, že nebudou umět všechno, co by umět mohli a měli. Proto si zástupci Slezské univerzity řekli, že nenechají naše děti na holičkách. Vznikl tak projekt zaměřený na doučování žáků základních a středních škol studenty Slezské univerzity, kteří sami nabídli svou pomoc. O doučování je od loňského podzimu velký zájem a projekt vzbudil pozornost v celé republice. Studenti SU budou v doučování pokračovat, dokud se školáci nevrátí zpět do školních lavic.
  • 12.03.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Výroční kniha také k prodeji

V loňském roce jsme oslavili 30. výročí založení naší fakulty. U této příležitosti jsme pro vás připravili obsáhlou publikaci plnou zajímavých informací a fotografií.
  • 10.03.2021

Ambasadoři studijního programu jsou připraveni! Zeptejte se jich na svůj obor

O dobré radě se říká, že má větší cenu než zlato. O tom, jestli je tento výrok pravdivý, se mohou přesvědčit i maturanti, kteří se rozhodují, na kterou vysokou školu půjdou. Slezská univerzita jim nyní nabízí možnost získat neocenitelné rady při výběru studijního oboru prostřednictvím nového pilotního programu pro podporu zájemců o studium s názvem Ambasador studijního programu.
  • 08.03.2021
  • Staženo dne 24.03.2021

Možnosti studia a pracovních stáží v zahraničí v AR 2021/2022

Oddělení zahraničních styků vypisuje výběrové řízení na obsazení zahraničních stipendijních pobytů pro studenty SU OPF na akademický rok 2021/2022
  • 08.03.2021

Informace o pracovním režimu

Chod fakulty v období 1.3.-21.3.
  • 07.03.2021
  • Staženo dne 25.04.2021

Soutěž pro studenty středních škol

Katedra financí a účetnictví každoročně pořádá celostátní soutěž pro studenty středních škol s tématikou finanční gramotnosti.
  • 05.03.2021

Business Gate na OPF očima jejích team leaderů z řad studentů

Co to vlastně je Business Gate (dále jen BG)? Určitě jste už o Business Gate slyšeli. Jde o unikátní projekt, do kterého se mohou zapojit studenti Slezské univerzity a nabrat zkušenosti v praxi při studiu v oborech jako jsou marketing, management a řada dalších. Primárně je tak BG určen pro studenty Obchodně podnikatelské fakulty, ale není to pravidlem. Hlásit se mohou studenti i z opavských součástí.
  • Dagmar Labudková
  • 28.02.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Nový profesní studijní program Digitální business

Fakulta získala do mozaiky nabízených studijních programů další nablýskaný kousek. Tentokrát se jedná o profesní studijní program Digitální business v bakalářském stupni, a to v prezenční formě. Národní akreditační úřad udělil akreditaci na 5 let, a tak se program zařadí do nabídky již pro letošní cyklus přijímacího řízení. Zájemci o studium se do něj budou moci hlásit již začátkem května 2021.
  • 22.02.2021
  • Staženo dne 25.02.2021

Online setkání studentů, 25. února 2021

Zveme se vás na on-line setkání s děkanem a proděkanem pro studijní a sociální záležitostí