• Staženo dne 23.11.2022

International student seminar

Obchodně podnikatelská fakulta pořádá tradiční studentský seminář zaměřený na prezentaci vlastního tématu v angličtině. Nejlepší prezentace vyhrají věcné ceny.
  • Dagmar Labudková
  • Staženo dne 31.10.2022

Zemřela Mgr. Dagmar Svobodová, Ph.D.

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás dne 17.10. 2022 navždy opustila naše milá kolegyně Mgr. Dagmar Svobodová, Ph.D., odborná asistentka katedry ekonomie a veřejné správy. Většinu svého života zasvětila především své akademické práci a aktivní činnosti v Sokole.
  • Karin Martínková

Náš Super magazín získal uznání Fénix content marketing

Soutěž Fénix content marketing již 9. rokem definuje to nejlepší, co na českém trhu vzniklo v oblasti obsahového marketingu. Kvalitativní žebříček cca 200 výstupů ročně hodnotí široký porotní panel sestavený z téměř 40 odborných porotců, renomovaných profesionálů ve svých oblastech práce. Letos se do užší nominace v kategorii Jednorázové publikace probojoval i náš SUper magazín!
  • 14.10.2022
  • Staženo dne 20.10.2022

Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!

Přemýšlíš o výjezdu do zahraničí, ale v cestě ti stále stojí nějaké ALE? Přijď na informační schůzku, kde se dozvíš vše o studiu na zahraniční univerzitě.
  • Karin Martínková
  • 13.10.2022

Představení kandidáta na funkci rektora

V úterý 18. 10. 2022 se v obou sídelních městech Slezské univerzity – Opavě a Karviné – na veřejném zasedání Akademického senátu Slezské univerzity představí jediný kandidát na volbu nového rektora, stávající prorektor pro strategii a komunikaci doc. Mgr. Tomáš Gongol, Ph.D. Přijďte se i vy seznámit s jeho vizí naplňování rektorského úřadu!
  • 10.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Erasmus+ BIP: řešení výzvy v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku

Ve spolupráci se skupinou zahraničních univerzit sdružených v alianci STARS EU (The Strategic Alliance for Regional Transition) nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. Spolupráce probíhá převážně online a částečně offline na týdenním výjezdu v Portugalsku na Polytechnic Institute of Bragança. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cennou zkušenost a 6 kreditů k tomu!
  • 07.10.2022
  • Staženo dne 30.11.2022

Zasedání Asociace děkanů ekonomických fakult

Ve dnech 6. a 7. října 2022 se na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné uskutečnilo plenární zasedání Asociace děkanů ekonomických fakult (www.dekanief.cz).
  • 07.10.2022

Student MBA hodnotí své studium

V červnu 2022 obhajovali před odbornou komisí své závěrečné práce posluchači mezinárodně uznávaného kurzu Master of Business Administration (MBA). Mezi posluchači byl i Ing. Karel Mozdřeň, který získal Cenu děkana za nejlepší závěrečnou práci MBA. Zeptali jsme se ho, jak své studium hodnotí.
  • 06.10.2022
  • Staženo dne 30.11.2022

Promoce absolventů - Fotogalerie

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení
  • 04.10.2022
  • Staženo dne 31.10.2022

Jaká byla Noc vědců?

Večer posledního zářijového pátku je každoročně vyhrazen bližšímu seznámení laické veřejnosti se světem vědy a vědců, a to prostřednictvím tzv. „Noci vědců“.