• 28.11.2022

Reprezentační ples 2023

Plesová sezóna volá! Oprašte taneční kroky a připravte si to nejlepší z vaší skříně - chystáme pro vás totiž náš tradiční fakultní ples.
  • Veronika Novotná
  • 24.11.2022

19. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Naši studenti opět vyhráli soutěž 5 univerzit o nejlepší prezentaci! Akce byla nabitá skvělými výkony, ale i naši další studenti se neztratili a rozdělili si mezi sebe 15 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte si s námi přečíst podrobnosti a zážitky.
  • 22.11.2022

Výzva k darování krve!

Při příležitosti Světového dne štědrosti a dobrých skutků (29. listopadu 2022) oganizuje Obchodně podnikatelská fakulta Týden dárcovství. V rámci tohoto týdne budeme, mimo jiné, také darovat krev. A jelikož naše fakulta oslavila letos 32 let, máme ambici darovat právě tolik litrů krve. Pojďte s námi do toho a vyhraj vstupenky na Colours of Ostrava!
  • 21.11.2022

Týden dárcovství na OPF

Při příležitosti Světového dne štědrosti a dobrých skutků (29. listopadu 2022) oganizuje Obchodně podnikatelská fakulta Týden dárcovství. V rámci tohoto týdne proběhne Humanitární sbírka textilu, Den zdraví a také Darování krve. A jelikož naše fakulta oslavila letos 32 let, máme ambici darovat právě tolik litrů krve. Pojďte s námi do toho a vyhraj vstupenky na Colours of Ostrava!
  • 16.11.2022
  • Staženo dne 23.11.2022

Děkanské volno

Při příležitosti představování kandidáta pro volbu na funkci děkana Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné vyhlašuje děkan na středu 23. 11. 2022 v době od 13:00 do 15:00 hodin DĚKANSKÉ VOLNO.
  • 16.11.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Volby kandidáta na funkci děkana

Akademický senát Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné vyhlásil dne 21. září 2022 volby kandidáta na funkci děkana Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.
  • Karin Martínková
  • 15.11.2022

2. esportovní komunitní turnaj na Slezské univerzitě v Opavě zná své vítěze!

V sobotu 12. listopadu se odehrál druhý komunitní turnaj Slezské univerzity v Opavě (SU) v počítačových hrách League of Legends (LoL) a Counter Strike: Global Offensive (CS:GO). V první jmenované hře se vítězem stal tým SLUníčka a ve druhé tým W WARRIORS. Jak finálový den turnaje a celého streamu probíhal se dozvíte v článku.
  • Tomáš Pražák
  • 09.11.2022

Volby do AS SU za OPF na období 2023-2026

Dílčí volební komise AS SU stanovuje harmonogram a způsob podávání návrhu na kandidáta do řádných voleb do komory akademických pracovníků a do komory studentské AS SU za OPF
  • Karin Martínková
  • 08.11.2022

Výstavou, diskusí i koncertem studenti proti válce. Přijďte i vy!

Co mají společného Mykola Bondarenko, student univerzity v Krivém Rohu, Vadim Pavlenko z univerzity v Charkově, Petr Gavriliv z polytechnické univerzity ve Lvově, Vladislav Voitovič z univerzity ve Volyni, Sergej Konovalov z pedagogické univerzity v Ternopilu a další, bože, tolik dalších? To, že svůj bakalářský diplom nikdy nedostanou. Ne proto, že by studium nezvládli, ale protože jsou mrtví. Tito a spousta dalších mladých lidí, kteří teprve stáli na prahu svých životů, zaplatili nejvyšší cenu ve válce, ve které Ukrajina brání svou nezávislost a existenci před ruskou agresí. Slezská univerzita v rámci připomínky Mezinárodního dne studentstva a Dne boje za svobodu 17. 11. připravila program Studenti proti válce, jehož součástí je i výstava Diplomů, které nebudou nikdy vydány.
  • 31.10.2022
  • Staženo dne 10.11.2022

Konference OpenSource 2022

Slezská univerzita, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné pořádá 7. ročník OpenSource 2022, konferenci o otevřených systémech a Essential Cyber Security.