• 04.07.2022

Letní škola pro doktorandy

Letní škola matematicko-statistických a vědeckých metod je určena zejména pro doktorandy Obchodně podnikatelské fakulty. Letní škola v první části nabízí zajímavé workshopy zaměřené na využití matematicko-statistických metod ve výzkumu, praktickou ukázku softwaru STATA pro práci s daty z databáze Orbis. Během workshopu bude mít student možnost konzultovat svůj výzkum a využití vhodných metod. Druhá část letní školy se bude zabývat kvalitativním výzkumem. Účastníkům nabídne jak teoretické, tak praktické ukázky kvalitativního výzkumu v marketingu a managementu.
  • 01.07.2022

Promoce absolventů - Fotogalerie

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení
  • 21.06.2022
  • Staženo dne 30.06.2022

Promoce absolventů - ROZDĚLENÍ

Slavnostní promoce absolventů bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského studijního programu se koná ve čtvrtek 30. června 2022
  • 17.06.2022

Nové číslo fakultního časopisu

Právě vychází nové číslo fakultního časopisu Otevřeně-Poutavě-neFormálně. K dostání je na recepci fakulty nebo si ho můžete přečíst online na webu go.slu.cz/casopis.
  • 17.06.2022
  • Staženo dne 31.07.2022

Posluchači MBA úspěšně ukončili na OPF své studium

V pátek 17. června 2022 obhajovali před odbornou komisí své závěrečné práce posluchači mezinárodně uznávaného kurzu Master of Business Administration (MBA).
  • Michal Stoklasa
  • 16.06.2022
  • Staženo dne 31.07.2022

Projekt zaměřený na možnosti využití metavesmíru

V letním semestru, konkrétně od 9. do 19. 5. 2022, byly na fakultě realizovány první experimenty zaměřené na kreativitu, účinnost a efektivnost provádění vybraných činností v prostředí virtuální reality. Vzhledem k zaměření projektu byly experimenty orientovány na vytváření prototypu produktu a provádění brainstormingu.
  • 06.06.2022

Akademický den

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné Vás zve na Slavnostní zahájení akademického roku Slezské univerzity v Opavě, které se uskuteční v prostorách karvinské fakulty v úterý 27. září 2022.
  • 01.06.2022
  • Staženo dne 08.06.2022

Erasmus očima účastníka

Chcete strávit léto v zahraničí, získat praxi, a ještě si vydělat?
  • 31.05.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Čím se bude platit za 30 let?

Katedra financí a účetnictví OPF SU ve spolupráci s Českou národní bankou a statutárním městem Karviná zorganizovala již 14. ročník celostátní soutěže pro středoškolské studenty.
  • 30.05.2022
  • Staženo dne 30.06.2022