• Dagmar Labudková
  • 01.06.2020

S OPéeFkou na vrchol

S OPéeFkou na vrchol aneb zdoláváme další vrcholy
  • Daniel Martínek
  • 25.05.2020

Náš absolvent, GŘ KB, a.s. Jan Juchelka: Nikdy už nebudeme trávit ve své kanceláři tolik času

Mnoho firem bylo „koronavirovou“ situací donuceno přejít do módu home office, chcete-li práce z domova. Je dost možné, že tak budou pracovat i nadále a že se někteří do svých kanceláří budou vracet jen zřídka a pouze v nejnutnějších případech. Podobně tomu může být i v Komerční bance. O tom, jaká panuje atmosféra mezi podnikateli, jak současná situace ovlivnila jednu z největších bank v České republice, a mnoho dalšího se dozvíte v rozhovoru s jejím předsedou představenstva a generálním ředitelem Janem Juchelkou.
  • Staženo dne 12.05.2020

Prodlužujeme 1. kolo přijímacího řízení

Neodkládej vysokou až na příští rok. Prodloužili jsme termín podání přihlášek.
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Aktuální informace ke státnicím v červnu

Státní závěrečné zkoušky proběhnou na SU OPF v řádných (původně stanovených) termínech.

Důležité informace pro studenty

Aktuální informace týkající se výuky na fakultě.
  • 04.05.2020

Modernizace Velkého sálu

Modernizace VS probíhá od července 2019 - březen 2020
  • Dagmar Labudková
  • 26.04.2020

Stipendium pro talentované uchazeče

Stipendijní program rektora na podporu talentovaných uchazečů o studium mohou získat uchazeči za mimořádné aktivity na střední škole a kteří se poprvé zapsali na Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné.
  • 16.04.2020

Usilujeme o prestižní ocenění HR Award

Zahájili jsme přípravy na získání prestižního ocenění HR Award! Certifikát udělovaný Evropskou unií za excelentní péči o lidské zdroje ve vědeckém prostředí bychom rádi obdrželi v roce 2021. Roční proces příprav jsme zahájili v prosinci 2019 přihlášením se k principům Evropské charty pro výzkumné pracovníky a Kodexem chování pro přijímání výzkumných pracovníků. Nyní probíhá mapování stávajících standardů dle principů Charty a Kodexu a příprava kroků k jejich zavedení. Začátek postupného naplňování standardů nás v případě získání ocenění čeká v příštím roce.
  • 06.04.2020
  • Staženo dne 31.05.2020

Připravujeme almanach absolventů

Připravujeme Almanach absolventů. Pomozte nám udělat tuto publikaci jedinečnou.
  • Daniel Martínek
  • 04.04.2020

Nemáš co dělat? Pomoz s chmelem, zažij dobrodružství a vydělej si!

Ne nadarmo se o chmelu u nás říká, že je zelené zlato. Český chmel je pro svou kvalitu žádaný po celém světě. Je nezbytnou surovinou při výrobě piva a ruku na srdce – pivo je náš národní nápoj. Proto výzva Unie zaměstnavatelů v zemědělství ČR, která nás oslovila se zveřejněním nabídky brigády pro naše studenty na zapichování a zavádění chmele, je nyní v této době více než důležitá.