• 27.03.2024

Známe vítěze ankety Nejoblíbenější pedagog OPFky pro rok 2024

K oslavě Dne učitelů jsme vyhlásili v pořadí již 6. ročník ankety o Nejoblíbenějšího pedagoga naší fakulty. Nyní vám přinášíme její výsledky.
  • Lukáš Wicha
  • 27.03.2024

Dramatické finále Derby 4 univerzít: Slezská univerzita získala striebro

V sobotu 23. marca sa uskutočnilo historicky prvé Derby štyroch univerzít na pôde Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO, kde sa štyri univerzity stretli v obľúbenej hre League of Legends. Slezská univerzita, reprezentovaná tímom SLUníčka, sa zapojila do boja o prize pool 40 000 Kč.
  • 20.03.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Pravidla pro využívání AI na fakultě

Rámcová pravidla pro využívání umělé inteligence na SU OPF při zpracování závěrečných prací, seminárních a dalších prací, při výuce a dalších aktivitách
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Týden podnikavosti je opět tady!

Je to tady! Opět po roce si pro vás naše fakulta připravila záživný Týden podnikavosti, v rámci kterého vás čeká nabitý program. Ten všechny zvídavce provede světem podnikání, inovací a osobního růstu. Neváhejte a přijďte s námi propojit teorii s praxí a každý den objevujte nové cesty plné poznání a inspirace.
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Sbírka trvanlivých potravin a ošacení

Ve spolupráci s organizací ADRA a Armádou spásy organizujeme sbírku trvanlivých potravin a sbírku kvalitního, čistého a nepoškozeného ošacení, obuvi, dětských hraček a domácích potřeb. Vaše dary pomohou podpořit ty, kdo se nacházejí v těžkých životních situacích.
  • Staženo dne 25.03.2024

V sobotu se uskuteční první Derby čtyř univerzit v League of Legends

Událost e-sportové sezóny je tady! Tým naší univerzity, složený ze studentů Obchodně podnikatelské a Filozoficko-přírodovědecké fakulty, se v klání o prize pool 40 000 Kč utká nejen se svým tradičním rivalem z ostravské VŠB-TUO, ale také s týmy z UHK a VŠTE České Budějovice.
  • 13.03.2024

Hlasuj pro svého nejoblíbenějšího pedagoga pro rok 2024

Učitelské povolání je nesmírně důležité, neboť učitelé mají klíčovou roli ve výchově a vzdělávání nových generací.
  • Olha Hodunova
  • 07.03.2024

Studium na Tchaj-wanu

V životě jsem zažil pár okamžiků, kdy jsem měl skutečnou radost. Úspěšná maturita, státnice nebo když jsem se dozvěděl, že jsem byl přijat ke studiu na Tchaj-wanu. Už tehdy jsem věděl, že to bude skvělý semestr, ale nebyl jsem si jistý, co mě na ostrově v Jihočínském moři čeká. Mé znalosti o Tchaj-wanu pocházely v poslední době především z internetové stránky Seznam.cz a i přesto, že jsem již Asii v minulosti navštívil, musel jsem se připravit na to, že nyní to bude opět něco úplně jiného.
  • 06.03.2024
  • Staženo dne 19.03.2024

Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!

Oddělení zahraničních styků vypisuje výběrové řízení studijní zahraniční pobyty na nový akademický rok 2024/2025.
  • 25.02.2024
  • Staženo dne 02.03.2024

Zveme zájemce o studium na Den otevřených dveří 2024

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří. Navštívit nás můžete v sobotu 2. března 2024 od 9:00 hodin. Čeká Vás představení jednotlivých studijních programů, seznámení s podmínkami přijímacího řízení, nabídka stipendijních programů nebo prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.