• 02.11.2020

Erasmus Days 2020

15., 16. a 17. října 2020: Tři dny oslav programu Erasmus+ v Evropě i zámoří během #ErasmusDays.
  • 08.10.2020

Zahraniční studenti dorazili na Welcome Days v plné parádě

Začátek semestru patří k nejradostnějším okamžikům v roce pro každého studenta OPF. A jinak tomu nebylo ani pro naše zahraniční studenty, kteří k nám dorazili z různých koutů Evropy jako jsou Francie, Řecko, Litva a Turecko. Ještě před samotným začátkem semestru jsou pořádány tzv. Welcome Days, aby se studenti mohli rychle adaptovat v novém prostředí, seznámit se s naší fakultou a okolím, a především se vzájemně poznat.
  • 02.10.2020

Pozvánka na Erasmus workshop

Zúčastni se workshopu o Erasmu v rámci akce Erasmus Days
  • 07.09.2020
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

První zahraniční studenti úspěšně ukončili své studium

Úspěšným složením státní závěrečné zkoušky dne 26. 8. 2020 zakončili své studium navazujícího magisterského oboru Business Economics and Management (vyučovaného v anglickém jazyce) historicky první zahraniční studenti na OPF. Gratulujeme!
  • Dagmar Labudková
  • 05.06.2020
  • Staženo dne 30.10.2020

Fulbright program

Vyhlášeny přihlášky na Fulbright program.
  • 08.03.2020
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Jeď na praxi a získej Erasmus grant!

Chceš je na Erasmus praxi, získat skvělou možnost zahraniční praxe a ještě dostat velmi štědrý Erasmus grant. V této nabídce máš možnost zvýšit svou digitální zručnost.
  • 07.03.2020
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Interaktivní informace o studiu v Německu

Chceš získat informace o možnostech studia na německých univerzitách?
  • 26.02.2020
  • Staženo dne 12.03.2020

Jeď na Erasmus

Přijď si dát kafe a poslechnout si přednášky studentů a Erasmáků o výměnných pobytech.
  • 24.02.2020

Pobyt v Německu

Je ti 18 – 30 let a chceš strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víš o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta pobytem v zahraničí? Od letošního září je v nabídce několik dobrovolnických míst v rámci Evropského sboru solidarity!
  • Dagmar Labudková
  • 23.02.2020

Welcome Days jsou za námi

Před začátkem letního semestru jsme na OPF uvítali novou skupinku zahraničních studentů z Rumunska, Indie a Ghany. V nejbližších dnech očekáváme ještě příjezd studentů z Turecka, Moldavska, Pákistánu a Bangladéše. Ze zimního semestru si u nás studijní pobyt prodloužily rovněž dvě studentky z Číny. V letním semestru bude na OPF studovat skupina celkem třiceti zahraničních studentů, a to v rámci programu Erasmus+, bilaterálních partnerských smluv, či v rámci navazujícího magisterského oboru Business Economics and Management (BEM).