• 24.11.2023

21. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Studenti OPF letos podruhé, celkově po jednadvacáté, soutěžili na mezinárodním semináři o nejlepší prezentaci. Akce byla nabitá skvělými výkony, za které si účastníci rozdělili mezi sebe 10 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte s námi zjistit více informací.
  • 22.11.2023
  • Staženo dne 28.11.2023

Webinar: Come to study

We invite all those interested in study programmes with English language of instruction to a webinar on Tuesday 28 November at 10:00AM CET via live stream on YouTube. The webinar is primarily intended for applicants of the Economics and Management degree programmes (Bachelor's, Master's and PhD). Seize this opportunity to chat with our admissions team and get all your questions answered!
  • 07.11.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Největší veletrh práce pro expaty a anglicky-mluvící zájemce v ČR "Jobspin Job and Relocation Fair"

Jobspin Job and Relocation Fair je od roku 2016 největší veletrh práce a služeb pro expaty – cizince žijící v České republice a další anglicky mluvící zájemce. Ostravský veletrh proběhne v pátek 24. 11. 2023 v City Campusu Ostravské univerzity společně s Unique Summitem sdružujícím startupy, investory, odborníky a tvůrce politik. Nebude chybět ani stánek Slezské univerzity.
  • 01.11.2023

Uzávěrky Fulbright programů

Vážené kolegyně, vážení kolegové, rádi bychom upozornili na několik aktualit z programů Fulbrightovy komise a blížících se uzávěrkách.
  • 18.10.2023

Erasmus Days 2023 s rozmanitým programem

Ve dnech 11. až 15. října se OPéeFka již tradičně zapojila do celosvětových oslav největšího mezinárodního vzdělávacího programu Erasmus+.
  • 16.10.2023

Program Mladých dobrovolníků OSN

Ministerstvo zahraničních věcí ČR společně s United Nations Volunteers otevírají nový ročník Mladých dobrovolníků OSN.
  • 09.10.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Zažij mezinárodní spolupráci a vycestuj na týden do Holandska

V tomto semestru startuje nový BIP (Blended intensive program) s názvem “Startup simulation game” s týdenní mobilitou v Holandsku. Přihlášky přijímáme do 22. října!
  • 05.10.2023

Přijď na Erasmus Days!

Ve dnech 11. - 15. října se OPF již tradičně zapojí do celosvětových oslav programu Erasmus+. Nenechte si ujít letošní nabitý program!
  • 02.10.2023
  • Staženo dne 31.10.2023

Welcome Days poprvé s netradiční hrou

Před začátkem každého semestru se na fakultě konají pro zahraniční studenty tzv. Welcome Days (WD), jejichž cílem je navzájem sblížit nové zahraniční studenty, seznámit je se studijními záležitostmi a užít si trošku té zábavy.
  • 05.09.2023

STARS EU TIG Seminar: Digital Transformation

Rádi bychom pozvali naše akademické pracovníky, kteří se zajímají o mezinárodní spolupráci v rámci aliance STARS EU a konkrétně o téma digitální transformace na poslední ze série seminářů TIG, který se uskuteční 12. září prostřednictvím Zoomu.