• 27.03.2024

Známe vítěze ankety Nejoblíbenější pedagog OPFky pro rok 2024

K oslavě Dne učitelů jsme vyhlásili v pořadí již 6. ročník ankety o Nejoblíbenějšího pedagoga naší fakulty. Nyní vám přinášíme její výsledky.
  • 25.02.2024
  • Staženo dne 02.03.2024

Zveme zájemce o studium na Den otevřených dveří 2024

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří. Navštívit nás můžete v sobotu 2. března 2024 od 9:00 hodin. Čeká Vás představení jednotlivých studijních programů, seznámení s podmínkami přijímacího řízení, nabídka stipendijních programů nebo prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.
  • 02.02.2024
  • Staženo dne 14.03.2024

Týden mozku poprvé v Karviné

Připojte se k nám a pojďte s námi poodhalit tajemství lidské mysli. V rámci festivalu Týden mozku jsme pro Vás na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné připravili ve čtvrtek 14. března řadu fascinujících přednášek. Nabídneme vám jedinečnou příležitost naučit se rozpoznávat klamy a biasy, které nás obklopují a ovlivňují naše každodenní rozhodování, prozkoumat strategie přesvědčování a manipulace a naučit se jim bránit, pochopit vliv omamných látek na mozek a s tím související poruchy chování.
  • 04.01.2024
  • Staženo dne 23.01.2024

Setkání České národní banky s učiteli základních a středních škol

Obchodně podnikatelská fakulta ve spolupráci s Českou národní bankou pořádá akci zaměřenou na aktuální finanční a ekonomická témata.
  • 02.01.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Další číslo fakultního časopisu je online

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a studenti, drazí příznivci OPF. Dostává se vám do rukou magazín OPF, který již tradičně přináší sumář nejdůležitějšího dění v posledním půl roce na naší fakultě. A že byl tento půlrok na významné události skutečně bohatý dokládá 28 stran nabitých novinkami.
  • 29.12.2023
  • Staženo dne 16.02.2024

Reprezentační ples fakulty 2024

ZRUŠENO
  • 01.11.2023
  • Staženo dne 31.12.2023

Další ročník soutěže pro sředoškoláky odstartoval

Slezská univerzita, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné vyhlašuje soutěž o nejlepší odbornou esej. Soutěž je určena studentům středních škol se sídlem v České republice a na Slovensku. Zájemci se mohou zúčastnit libovolného počtu kategorií. Soutěžit mohou jednotlivci či dvojice studentů.
  • 15.10.2023
  • Staženo dne 30.10.2023

Podzimní snídaně s děkanem

S radostí vás zveme na tradiční podzimní snídani s děkanem, která se uskuteční v pondělí 30. října od 9:00 hodin ve studovně OPFky.
  • 08.10.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Druhý ročník Noci vědců odhalil všechna tajemství

Druhý ročník Noci vědců na Obchodně podnikatelské fakultě odhalil všechna svá tajemství a nabídli více než 250 účastníkům zážitek v podobě skvělého mixu zábavy a vzdělání.
  • 05.10.2023
  • Staženo dne 06.10.2023

Na fakultě se uskuteční další ročník Noci vědců

Karvinská fakulta zve všechny zájemce na skvělý mix zábavy a vzdělání, který zažijí na dalším ročníku Noci vědců. Letošní ročník na téma Tajemství slibuje řadu záhadných a fascinujících aktivit pro zájemce všech věkových skupin. V prostorách hlavní budovy fakulty budou mít účastníci možnost navštívit přednášky zaměřené na luštění záhad lidské psychiky a parapsychologii, seznámí se s módními trendy ve výživě, ochutnají jedlý hmyz nebo finger foody vyrobené ze superpotravin, zjistí, v čem spočívá tajemství peněz a jak je ochránit před krádeží. Dozví se jaké je tajemství obrazů a jak se dá obraz zpracovat v prostředí MS Excel. Rozpoznají, jaké je tajemství úspěšných značek a zjistí co přispívá k jejich triumfu. Na zájemce čekají lákavé ceny, které získají rozluštěním tajemných boxů. Chybět nebudou různé soutěže a kreativní koutek pro děti.