• 20.03.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Pravidla pro využívání AI na fakultě

Rámcová pravidla pro využívání umělé inteligence na SU OPF při zpracování závěrečných prací, seminárních a dalších prací, při výuce a dalších aktivitách
  • Dagmar Labudková
  • 13.03.2024

Seznam pomocných věděckých sil

Seznam schválených pomocných vědeckých sil na letní semestr ak.r. 2023/2024
  • 07.03.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Den vědy nabídl celodenní program

V úterý 5. března 2024 proběhl Den vědy na fakultě. Pro účastníky byl připravený celodenní program, kdy mohli nakouknout pod pokličku vědce a dozvědět se, co například dělají doktorandi, ale také jak vypadá výzkum jejich vyučujících. Akce byla určena pro všechny studenty fakulty a dva workshopy byly připraveny i v angličtině pro zahraniční studenty.
  • 27.02.2024
  • Staženo dne 05.03.2024

Den vědy opět na fakultě

Jaké to je být studentem doktorského studia? Jak vypadá vědecký výzkum a spí někdy doktorandi? Pojď s námi 5. března nahlédnout pod pokličku vědy a dozvíš se, jak to s tou vědou a doktorandy vlastně je. Mimo to ti ale nabídneme i další zajímavý program. Například se spolu pobavíme o využití AI, vyzkoušíš si eye-tracking, padne řeč o tom, jak propojit vědu, praxi a osobní rozvoj,… Je toho více, a proto ti program budeme zveřejňovat postupně, ať v tom nemáš zmatek a můžeš si sám vybrat, co tě zaujme.
  • 18.02.2024
  • Staženo dne 02.03.2024

Univerzita Mateja Bela vyhlašuje mezinárodní studentskou konferenci

Rádi bychom Vás pozvali na 30. ročník mezinárodní studentské konference, kterou organizuje Ekonomická fakulta, Univerzita Mateja Bela, v Banskej Bystrici.
  • 19.01.2024
  • Staženo dne 29.02.2024

Vyhlášení soutěže o cenu děkana za významnou publikační činnost 2023

Ocenění se uděluje za publikované vědecké a jiné práce v souladu s platnou Metodikou hodnocení výsledků výzkumných organizací v daném kalendářním roce vyhlášení soutěže.
  • 01.11.2023
  • Staženo dne 12.11.2023

Seznam pomocných vědeckých sil

Seznam schválených pomocných vědeckých sil na zimní semestr ak.r. 2023/2024
  • 25.10.2023
  • Staženo dne 02.11.2023

Seminář k vědě a výzkumu

Ve čtvrtek 2. listopadu 2023 se od 9 hodin uskuteční v místnosti A308 seminář vědy a výzkumu.
  • 25.10.2023

Workshop pedagogických metod

Ve čtvrtek 12. října 2023 se uskutečnil workshop pedagogických metod určený pro doktorandy a akademické pracovníky. Odborný seminář vedla Dr. Mirka Dvořáková a účastníci měli možnost příležitost obohatit své znalosti v oblasti pedagogických metod a androdidaktických principech. Tyto principy zahrnují princip názornosti, uvědomělosti a aktivity, přiměřenosti, trvalosti a soustavnosti.
  • 20.10.2023

Proběhl 19. ročník mezinárodní konference ICFB

Ve dnech 18. a 19. října 2023 se na naší fakultě uskutečníl již 19. ročník International Conference on Finance and Banking. Tato mezinárodní konference patří v regionu střední a východní Evropy k finančním konferencích s nejdelší tradicí. Jako vždy poskytuje možnost setkání akademických pracovníků a odborníků z praxe k diskuzi o různých aspektech financí a bankovnictví.