• 0

Kapitola v monografii od Palgrave

  • Michal Stoklasa
  • 20.04.2021
Téměř po dvou letech úprav se podařilo Jarce a Petře publikovat kapitolu "How Do Social Enterprises Deliver Tailored Support to Minority Entrepreneurs?" v knize The Palgrave Handbook of Minority Entrepreneurship, vydanou v nakladatelství Palgrave Macmillan.

Kapitolu s názvem "How Do Social Enterprises Deliver Tailored Support to Minority Entrepreneurs?" publikovaly doc. Ing. Jarmila Duháček Šebestová, Ph.D. a Ing. Petra Krejčí v knize The Palgrave Handbook of Minority Entrepreneurship, vydané v nakladatelství Palgrave Macmillan. Kniha je dostupná zde

Editorem je uznávaný prof. Thomas M. Cooney, expert na sociální a inklusivní podnikání. Pan profesor svými cennými radami přispěl k vytvoření struktury předmětů Sociální podnikání či Minority Entrepreneurship programu Management v sociálních službách. 

"Thomas M. Cooney is Professor of Entrepreneurship at the Technological University Dublin (Ireland) and is the founder of the Institute for Minority Entrepreneurship. He has published widely on minority entrepreneurship, and is a former Editor of the journal Small Enterprise Research. He is a policy adviser to governments, the European Commission, the OECD and other international organisations."