Turečtí přednášející na OPF

• Michal Stoklasa
  • 24.11.2019
Ve čtvrtém listopadovém týdnu OPF navštívili 2 turečtí přednášející se svou přednáškou o mezikulturních rozdílech v globálním podnikání.

Během 19. až 21. října naši fakultu, speciálně katedru PEM, navštívili Deniz Dirik a Burak Özdoğan z Manisa Celal Bayar University, Faculty of Economics and Administrative Sciences, Turkey, v rámci jejich pobytu Erasmus+.

Cílem jejich návštěvy bylo projednat možnou spolupráci nejen v rámci Erasmus+ mobilit, ale také společných projektů či vědeckovýzkumné spolupráce  na téma mladých podnikatelů a start-upů. Za tímto účelem navštívili nejen fakultu, ale i Business Gate a zúčastnili se tam prezentací studentů. Na fakultě proběhla přednáška na téma Cross-cultural Differences in Global Business.