Akademický senát má novou předsedkyni

• Lenka Přečková
  • 21.01.2021
Na podzim jsme rozhodovali o novém složení akademického senátu fakulty.

Obměněna byla komora akademických pracovníků a také studentská komora. Na počátku letošního roku byla na prvním zasedání senátu zvolena nová předsedkyně, kterou se stala Ing. Jana Šimáková, Ph.D.

Jana Šimáková absolvovala obor Finance na Obchodně podnikatelské fakultě Slezské univerzity v Karviné v roce 2011. Do práce katedry se zapojila jako interní doktorand v roce 2011. V roce 2015 ukončila doktorské studium a od té doby působí na katedře jako odborná asistentka. Přednáší v předmětech Mezinárodní finanční management, International Financial Management, Mezinárodní finance a Finanční poradenství. Pravidelně přednáší na zahraničních univerzitách problematiku mezinárodních financí a měnové politiky.

Od roku 2011 je členkou Akademického senátu Slezské univerzity, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, kde v období 2013-2015 zastávala funkci místopředsedkyně. Od roku 2011 působí také jako členka fakultní Komise pro hospodářské záležitosti. V multifunkčním coworkingovém centru na podporu podnikání Business Gate je členkou kontrolního a poradního orgánu - Dobré rady Business Gate.

Složení AS SU OPF

Předseda:
  • Ing. Jana Šimáková, Ph.D. (simakova@opf.slu.cz)

Místopředseda:
  • Bc. Lucie Vavrušková (vavruskova@opf.slu.cz)

Tajemník:
  • Ing. Tomáš Pražák, Ph.D. (prazak@opf.slu.cz)

Přijměte pozvání na 2. zasedání AS SU OPF ve funkčním období 2021–2023, které se uskuteční 27. 1. 2021 ve 13:00. Zasedání proběhne online formou v prostředí MS Teams.

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.