Informace k ubytování a stravování studentů

  • Dagmar Labudková
  • 18.09.2020
Informace k ubytování a stravování studentů v akademickém roce 2020/2021.

Ubytování

Studentům Obchodně podnikatelské fakulty je k dispozici ubytování na  koleji v areálu Na Vyhlídce. V akademickém roce 2020/2021 je k dispozici 453 míst ve dvou budovách. Pobyt studentů  na vysokoškolské koleji je upraven Řádem ubytovacích a stravovacích služeb. Podmínky ubytování na koleji jsou stanoveny ve Smlouvě o ubytování.

Zájemci o ubytování mají možnost bydlet v objektu A, kde se nachází jednolůžkové, dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje. Objekt A má sociální zařízení společné. Budova B má pokoje buňkového typu (jedna buňka obsahuje 2 dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení a předsíňku). Kuchyňka je ve společných prostorách.

Všechny pokoje na vysokoškolských kolejích jsou vybaveny internetem. Součástí studentských kolejí je Univerzitní knihovna. Studenti si mohou ZDARMA pronajmout tělocvičnu nacházející se v areálu nebo navštívit posilovnu.

Více informací k ubytování pro akademický rok 2020/2021

Stravování

Stravování studentů je pro akademický rok 2020/2021 zajištěno ve dvou stravovacích zařízeních nacházejících se nedaleko fakulty. Student má nárok po předložení studentské karty na 2 dotovaná jídla denně.

Více informací ke stravování v akademickém roce 2020/2021