The Talk Club: Nový studentský klub na fakultě

• Lenka Přečková
  • 21.05.2023
Na naší fakultě vznikl nový studentský klub! Objevte svět poutavých rozhovorů, postřehů a inspirativních nápadů. Talk Club je komunita lidí, která se věnuje podpoře smysluplných diskusí a šíření znalostí v široké škále témat.

Vstupte do klubu a ponořte se do společných diskusí, získejte postřehy z oblasti jazyka, kultury, filozofie, psychologie, umění a všeho co je mezi tím. Hostující řečníci zajišťují, že každá diskuse je obohacující a poučná. Není to ale jen o informacích - členové klubu věří v sílu dialogu. Spojte se s ostatními členy klubu a společně sdílejte své myšlenky a názory. Talk Club je místo, kde je váš hlas slyšet.

17. května 2023 se konalo první setkání Talk Clubu zaměřené na "Poslušnost autoritě: Jak může jednoduché NE zachránit životy milionů". Účastníci diskutovali v angličtině o síle autority, historických perspektivách, individuální autonomii a kritickém myšlení, etických úvahách a na stole bylo mnoho dalších témat!

S myšlenou vytvořit nový studentký klub "The Talk Club!" přišel student magisterského studia Sampras Femi Robert z Indie.

Více informací a aktuální události najdete na go.slu.cz/talkclub nebo se přidejte na jejich Instagram @the_talk_club. Schůzky by se měly konat každé úterý od 16:00 v UNISPACE.