Poznej zahraniční studenty, staň se buddym!

• Lenka Přečková
  • 22.01.2023
Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu. Máš chuť poznat zahraniční studenty osobně, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!

Buddy program umožňuje studentům OPF podílet se na spolupráci se zahraničními studenty, procvičit si jazyk a získat nové přátele. Buddy se stává pro zahraničního studenta parťákem, na kterého se v průběhu semestru může obrátit. Pomáhá mu v začátcích, a také porozumět univerzitní kultuře a českým zvyklostem. Jako buddy si můžeš vybrat své studenty (zpravidla 2 až 4) na základě společných zájmů.

Zaregistruj se a vyber si zahraničního studenta dle společných zájmů na: https://slu.broaddy.com/register/buddy

Více se dozvíš na naší informační schůzce ve čtrvtek 26. ledna nebo 31. ledna ve 14:00 (A309), na které se můžeš také setkat se současnými badíky.  Infoschůzka se koná ve dvou termínech a je na tobě, který z nich si vybereš:).

Pokud by ti termín nevyhovoval, napiš mi na matkova@opf.slu.cz nebo se rovnou zastav do mé kanceláře A302 a domluvíme se individuálně.

Zajímá tě víc?

Více informací o Buddy programu